A Sport Tv vb-közvetítései

   

A sportadó 20 csehországi mérkőzést tűzött műsorára.

Ebből a zöm a Sport 2-n megy majd élőben, de lesz az 1-esen és felvételről is egy néhány.

A közvetítések:

május 1., 20:00 Csehország–Svédország (Sport 2, élő)

május 4., 16:15 Oroszország–USA (Sport 2, élő)

május 4., 20:15 Kanada–Csehország (Sport 2, élő)

május 5., 20:15 Szlovákia–Szlovénia (Sport 2, élő)

május 6., 16:15 Oroszország–Dánia (Sport 2, élő)

május 6., 20:15 Svédország–Kanada (Sport 2, élő)

május 7., 16:15 USA–Fehéroroszország (Sport 2, élő)

május 8., 20:15 USA–Dánia (Sport 2, élő)

május 9., 12:15 Franciaország–Kanada (Sport 1, élő)

május 10., 22:45 Szlovákia–Oroszország (Sport 2, felvételről)

május 11., 16:15 Finnország–Fehéroroszország (Sport 2, élő)

május 11., 20:15 Svédország–Franciaország (Sport 2, élő)

május 12., 16:15 USA–Szlovákia (Sport 2, élő)

május 12., 20:15 Finnország–Oroszország (Sport 2, élő)

május 14., 16:15 negyeddöntő (Sport 2, élő)

május 14., 19:15 negyeddöntő (Sport 2, élő)

május 16., 15:15 elődöntő (Sport 2, élő)

május 16., 23:15 elődöntő (Sport 1, felvételről)

május 17., 16:15 bronzmérkőzés (Sport 1, élő)

május 17., 21:00 döntő (Sport 1, élő)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 0-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE INFO
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk