A Sport Tv vb-közvetítései

   

A sportadó 20 csehországi mérkőzést tűzött műsorára.

Ebből a zöm a Sport 2-n megy majd élőben, de lesz az 1-esen és felvételről is egy néhány.

A közvetítések:

május 1., 20:00 Csehország–Svédország (Sport 2, élő)

május 4., 16:15 Oroszország–USA (Sport 2, élő)

május 4., 20:15 Kanada–Csehország (Sport 2, élő)

május 5., 20:15 Szlovákia–Szlovénia (Sport 2, élő)

május 6., 16:15 Oroszország–Dánia (Sport 2, élő)

május 6., 20:15 Svédország–Kanada (Sport 2, élő)

május 7., 16:15 USA–Fehéroroszország (Sport 2, élő)

május 8., 20:15 USA–Dánia (Sport 2, élő)

május 9., 12:15 Franciaország–Kanada (Sport 1, élő)

május 10., 22:45 Szlovákia–Oroszország (Sport 2, felvételről)

május 11., 16:15 Finnország–Fehéroroszország (Sport 2, élő)

május 11., 20:15 Svédország–Franciaország (Sport 2, élő)

május 12., 16:15 USA–Szlovákia (Sport 2, élő)

május 12., 20:15 Finnország–Oroszország (Sport 2, élő)

május 14., 16:15 negyeddöntő (Sport 2, élő)

május 14., 19:15 negyeddöntő (Sport 2, élő)

május 16., 15:15 elődöntő (Sport 2, élő)

május 16., 23:15 elődöntő (Sport 1, felvételről)

május 17., 16:15 bronzmérkőzés (Sport 1, élő)

május 17., 21:00 döntő (Sport 1, élő)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
NHL 00:05 CBJTML 
    • SPÍLER TV
NHL 03:00 ANAEDM 
    • SPÍLER TV
U18 16:40 KMHPEF 
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk