A franciák is keretet hirdettek

   

A 2017-es világbajnokság társrendezője, a tavaly negyeddöntőig menetelő Franciaország szövetségi kapitánya, Dave Henderson kijelölte a Prágába utazó csapatot. Nehéz lesz a tavalyi teljesítményt akár csak utolérni is, de a kékek bíznak a kanadai-francia szakemberben, aki 40 éve él az országban és 11. szezonját tölti a válogatott élén. Franciaország a mi szempontunkból különösen pikáns meccsel kezdi a világbajnokságot, május 2-án Németország lesz az ellenfele az O2 Arénában.

Kapusok:
Cristobal Huet (Lausanne, SUI)
Florian Hardy (München Red Bulls, DEL)
Ronan Quemener (Jukurit Mikkeli, FIN-2.)

Hátvédek:
Benjamin Dieude-Fauvel (Quad City Mallard, ECHL)
Yohann Auvitu (HIFK, FIN)
Nicolas Besch (GKS Tychy, POL)
Kevin Hecquefeuille (Langnau Tigers, SUI-2.)
Jonathan Janil (Rouen Dragons)
Teddy Trabichet (Gap Rapaces)
Florian Chiakachvili (Briancon Diables Rouges)
Antonin Manavian (Rouen Dragons)

Csatárok:
Stéphane Da Costa (CSZKA, KHL)
Antoine Roussel (Dallas, NHL)
Charles Bertrand (Vaasan Sport, FIN)
Damien Fleury (Djurgarden, SWE)
Anthony Guttig (Jukurit Mikkeli, FIN-2.)
Teddy Da Costa (Pelicans, FIN)
Sacha Treille (Straubing Tigers, GER)
Valentin Claireaux (Lempaalan Kisa, FIN-2.)
Julien Desrosiers (Rouen Dragons)
Laurent Meunier (Straubing Tigers, GER)
Anthony Rech (Dijon Ducs)
Loic Lampérier (Rouen Dragons)
Yorick Treille (Grenoble Bruleurs de Loups)
Damien Raux (Briancon Diables Rouges)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 
ELF 16:00 BRASCC 
EXL 16:00 POPMIS 
U20 17:00 UTEAVS 
EXL 17:30 MACKOS 
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 
U20 19:10 MACETO 
február 18., hétfő
EL 18:40 VASHKB 
EL 20:00 FTCDEB 
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk