Szlovénia kihirdette világbajnoki keretét

 

Matjaz Kopitar megnevezte azt a 25 játékost, aki jégre léphet a prágai vb-n.

Szlovénia keretében zömében Csehországban, a svéd másodosztályban és az EBEL-ben játszó játékosok kaptak helyet. Meglepő módon az Olimpija Ljubljana csak egyetlen játékost ad a válogatottnak, Ales Music személyében. A keret alatt megmutatjuk Szlovénia IIHF-es videóját.

Szlovénia vb-kerete:

Kapusok:

Robert Kristan (Pardubice, CZE)
Luka Gracnar (Salzburg, EBEL)
Gasper Kroselj (Oskarshamn, SWE-2.)

Hátvédek:

Mitja Robar (Mladá Boleslav, CZE)
Luka Vidmar (Mladá Boleslav, CZE)
Blaz Gregorc (Pardubice, CZE)
Ziga Pavlin (AIK Stockholm, SWE-2.)
Klemen Pretnar (Villach, EBEL)
Miha Stebih (Dukla Jihlava, CZE-2.)
Sabahudin Kovacevic (Graz, EBEL)
Ales Kranjc (Södertalje, SWE-2.)
Andrej Tavzelj (Torosz, VHL)

Csatárok:

Ziga Jeglic (Slovan Bratislava, KHL)
Rok Ticar (Slovan Bratislava, KHL)
Anze Kopitar (Los Angeles, NHL)
Jan Mursak (CSZKA, KHL)
Robert Sabolic (Sparta Praha, CZE)
Jan Urbas (Vasteras SWE-2.)
Tomaz Razingar (Trencín, SVK)
Marcel Rodman (Klagenfurt, EBEL)
Ziga Pance (Bolzano, EBEL)
Bostjan Golicic (Gap, FRA)
Ken Ograjensek (Epinal, FRA)
Miha Verlic (Graz, EBEL)
Ales Music (Olimpija Lubljana)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO INFO
U18 18:30 VASUTE INFO
U18 18:40 DHKKMH INFO
U18 19:00 AVSFTC INFO
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk