Szlovénia kihirdette világbajnoki keretét

 

Matjaz Kopitar megnevezte azt a 25 játékost, aki jégre léphet a prágai vb-n.

Szlovénia keretében zömében Csehországban, a svéd másodosztályban és az EBEL-ben játszó játékosok kaptak helyet. Meglepő módon az Olimpija Ljubljana csak egyetlen játékost ad a válogatottnak, Ales Music személyében. A keret alatt megmutatjuk Szlovénia IIHF-es videóját.

Szlovénia vb-kerete:

Kapusok:

Robert Kristan (Pardubice, CZE)
Luka Gracnar (Salzburg, EBEL)
Gasper Kroselj (Oskarshamn, SWE-2.)

Hátvédek:

Mitja Robar (Mladá Boleslav, CZE)
Luka Vidmar (Mladá Boleslav, CZE)
Blaz Gregorc (Pardubice, CZE)
Ziga Pavlin (AIK Stockholm, SWE-2.)
Klemen Pretnar (Villach, EBEL)
Miha Stebih (Dukla Jihlava, CZE-2.)
Sabahudin Kovacevic (Graz, EBEL)
Ales Kranjc (Södertalje, SWE-2.)
Andrej Tavzelj (Torosz, VHL)

Csatárok:

Ziga Jeglic (Slovan Bratislava, KHL)
Rok Ticar (Slovan Bratislava, KHL)
Anze Kopitar (Los Angeles, NHL)
Jan Mursak (CSZKA, KHL)
Robert Sabolic (Sparta Praha, CZE)
Jan Urbas (Vasteras SWE-2.)
Tomaz Razingar (Trencín, SVK)
Marcel Rodman (Klagenfurt, EBEL)
Ziga Pance (Bolzano, EBEL)
Bostjan Golicic (Gap, FRA)
Ken Ograjensek (Epinal, FRA)
Miha Verlic (Graz, EBEL)
Ales Music (Olimpija Lubljana)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk