Szlovénia kihirdette világbajnoki keretét

 

Matjaz Kopitar megnevezte azt a 25 játékost, aki jégre léphet a prágai vb-n.

Szlovénia keretében zömében Csehországban, a svéd másodosztályban és az EBEL-ben játszó játékosok kaptak helyet. Meglepő módon az Olimpija Ljubljana csak egyetlen játékost ad a válogatottnak, Ales Music személyében. A keret alatt megmutatjuk Szlovénia IIHF-es videóját.

Szlovénia vb-kerete:

Kapusok:

Robert Kristan (Pardubice, CZE)
Luka Gracnar (Salzburg, EBEL)
Gasper Kroselj (Oskarshamn, SWE-2.)

Hátvédek:

Mitja Robar (Mladá Boleslav, CZE)
Luka Vidmar (Mladá Boleslav, CZE)
Blaz Gregorc (Pardubice, CZE)
Ziga Pavlin (AIK Stockholm, SWE-2.)
Klemen Pretnar (Villach, EBEL)
Miha Stebih (Dukla Jihlava, CZE-2.)
Sabahudin Kovacevic (Graz, EBEL)
Ales Kranjc (Södertalje, SWE-2.)
Andrej Tavzelj (Torosz, VHL)

Csatárok:

Ziga Jeglic (Slovan Bratislava, KHL)
Rok Ticar (Slovan Bratislava, KHL)
Anze Kopitar (Los Angeles, NHL)
Jan Mursak (CSZKA, KHL)
Robert Sabolic (Sparta Praha, CZE)
Jan Urbas (Vasteras SWE-2.)
Tomaz Razingar (Trencín, SVK)
Marcel Rodman (Klagenfurt, EBEL)
Ziga Pance (Bolzano, EBEL)
Bostjan Golicic (Gap, FRA)
Ken Ograjensek (Epinal, FRA)
Miha Verlic (Graz, EBEL)
Ales Music (Olimpija Lubljana)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk