Kalnins a MOL Ligából megy az A csoportos vb-re

   

A Dab.Docler kapusa jégre léphet a prágai világbajnokságon, szerepel Lettország vb-keretében.

Aleksandrs Belavskis kihirdette Lettország vb-keretét, melyben szerepel Janis Kalnins, a Dab.Dolcer kapusa. Az elmúlt két szezont Dunaújvárosban végigjátszó Kalnins ebben az évben még az előzőt is felülmúlta teljesítményével, a végén pedig a válogatottban is megmutatta, érett a feladatra. Két felkészülési mérkőzésen kapott gól nélkül állt helyt.

Kalnins_DAB-sml

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

Újra ott van Lettország keretében az egykori fehérvári bekk, a KHL-es csapatkapitányi posztról egy év alatt az SHL-en keresztül az EBEL-ig süllyedő Guntis Galvins is.

A lettek minimális célja a legjobb 10 közé kerülés, de szeretnének negyeddöntőbe jutni.

Kapusok:

Janis Kalnins (Dab.Dolcer, MOL Liga)
Ervīns Mustukovs (Aalborg, DEN)
Edgars Masaļskis (Ambri-Piotta, SUI)

Hátvédek:

Oskars Cibuļskis (Dinamo Riga, KHL)
Kristaps Sotnieks (Dinamo Riga, KHL)
Aleksandrs Jerofejevs (Dinamo Riga, KHL)
Krisjanis Redlihs (Dinamo Riga, KHL)
Renars Demiters (HK Asztana, KAZ)
Maris Jass (Orli Znojmo, EBEL)
Maksims Sirokovs (Red Ice, SUI-2.)
Guntis Galvins (Bolzano, EBEL)

Csatárok:

Martins Cipulis (Dinamo Riga, KHL)
Miks Indrasis (Dinamo Riga, KHL)
Andris Dzerins (Dinamo Riga, KHL)
Kaspars Saulietis (Dinamo Riga, KHL)
Lauris Darzins (Dinamo Riga, KHL)
Miķelis Redlihs (Dinamo Riga, KHL)
Roberts Bukarts (Dinamo Riga, KHL)
Gunars Skvorcovs (Dinamo Riga, KHL)
Rodrigo Abols (Dinamo Riga, KHL)
Koba Jass (Liberec, CZE)
Lauris Bajaruns (Rungsted, DEN)
Janis Sprukts (Fribourg, SUI)
Armands Berzins (Val Pusteria, ITA)
Kaspars Daugavins (Dinamo Moszkva, KHL)
Ņikita Jevpalovs (Armada, QMJHL)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HINFO
KK 16:00 MACCRZ 1-0ÉLŐ
EL 17:30 BRAVAS INFO
EL 17:30 GYETIT INFO
EL 18:00 DABVC2 INFO
EL 18:00 UTEHKB INFO
EL 19:30 DEBSCC INFO
KK 20:00 JESRIT INFO
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk