Csehország bő keretet hirdetett

   

Ruzicka jelenleg 28 játékossal számol a saját rendezésű világbajnokságra.

Csehország keretében jelenleg 3 kapus, 9 hátvéd és 16 csatár szerepel. A vb-re 25 játékost lehet nevezni, így még 3 mezőnyjátékostól lesz kénytelen elköszönni Vladimír Ruzicka. A KHL-t 10, az NHL-t 7, az SHL-t 2, a Liigát 1, míg a cseh Extraligát 8 játékos képviseli.

Kapusok:

Jakub Kovár (Avtomobiliszt Jekatyerinburg, KHL)
Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets, NHL)
Alexander Salák (Szibir Novoszibirszk, KHL)

Hátvédek:

Petr Cáslava (Pardubice)
Jan Hejda (Colorado Avalanche, NHL)
Michal Jordán (Carolina Hurricanes, NHL)
Jan Kolár (Admiral Vlagyivosztok, KHL)
Michal Kempny (Brno)
Jakub Krejcík (Örebro, SWE)
Vojtech Mozík (Plzen)
Jakub Nakládal (TPS Turku, FIN)
Ondrej Nemec (CSZKA Moszkva, KHL)

Csatárok:

Roman Cervenka (SZKA Szentpétervár, KHL)
Martin Erat (Arizona Coyotes, NHL)
Tomás Hertl (San José Sharks, NHL)
Jaromír Jágr (Florida Panthers, NHL)
Jakub Klepis (Trinec)
Petr Koukal (Jokerit Helsinki, KHL)
Jan Kovár (Metallurg Magnyitogorszk, KHL)
Jiri Novotny (Lokomotiv Jaroszlavl, KHL)
Lukas Radil (Pardubice)
Martin Rucinsky (Litvínov)
Dominik Simon (Plzen)
Radek Smolenák (MODO, SWE)
Vladimir Sobotka (Avangard Omszk, KHL)
Michal Vondrka (Sparta)
Martin Zatovic (Lada Togliatti, KHL)
Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers, NHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk