Csehország bő keretet hirdetett

   

Ruzicka jelenleg 28 játékossal számol a saját rendezésű világbajnokságra.

Csehország keretében jelenleg 3 kapus, 9 hátvéd és 16 csatár szerepel. A vb-re 25 játékost lehet nevezni, így még 3 mezőnyjátékostól lesz kénytelen elköszönni Vladimír Ruzicka. A KHL-t 10, az NHL-t 7, az SHL-t 2, a Liigát 1, míg a cseh Extraligát 8 játékos képviseli.

Kapusok:

Jakub Kovár (Avtomobiliszt Jekatyerinburg, KHL)
Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets, NHL)
Alexander Salák (Szibir Novoszibirszk, KHL)

Hátvédek:

Petr Cáslava (Pardubice)
Jan Hejda (Colorado Avalanche, NHL)
Michal Jordán (Carolina Hurricanes, NHL)
Jan Kolár (Admiral Vlagyivosztok, KHL)
Michal Kempny (Brno)
Jakub Krejcík (Örebro, SWE)
Vojtech Mozík (Plzen)
Jakub Nakládal (TPS Turku, FIN)
Ondrej Nemec (CSZKA Moszkva, KHL)

Csatárok:

Roman Cervenka (SZKA Szentpétervár, KHL)
Martin Erat (Arizona Coyotes, NHL)
Tomás Hertl (San José Sharks, NHL)
Jaromír Jágr (Florida Panthers, NHL)
Jakub Klepis (Trinec)
Petr Koukal (Jokerit Helsinki, KHL)
Jan Kovár (Metallurg Magnyitogorszk, KHL)
Jiri Novotny (Lokomotiv Jaroszlavl, KHL)
Lukas Radil (Pardubice)
Martin Rucinsky (Litvínov)
Dominik Simon (Plzen)
Radek Smolenák (MODO, SWE)
Vladimir Sobotka (Avangard Omszk, KHL)
Michal Vondrka (Sparta)
Martin Zatovic (Lada Togliatti, KHL)
Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers, NHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk