4 meccsen 4 vendégsiker az SHL-döntőben

 

A svéd fináléban nem született még hazai győzelem.

Továbbra sem megy a csapatoknak hazai jégen Svédországban. A 3. mérkőzésen remekelt a Vaxjö második sora, Jeff Tambellini 3 gólpasszt, Josh Hennessy 2 asszisztot, míg Rhett Rakhshani 2 gólt jegyzett, így 4-2-re nyert a Lakers. Idegenben viszont egyenlített a Skelleftea, ezzel összesítésben 2-2 az állás.

Első kör
Farjestad (7.)–Brynas (10.) 1-2
3-4 h. 3-2 h. 1-2
Lulea (8.)–Djurgarden (9.) 2-0
1-0 3-1
Negyeddöntők
Skelleftea (1.)–Brynas (10.) 4-0
4-1 4-2 3-2 h. 6-2
Frölunda (2.)–Lulea (8.) 4-3
3-2 1-2 1-3 2-3 3-2 h. 1-0 h. 4-2
Vaxjö (3.)–Örebro (6.) 4-2
2-3 5-2 1-0 h. 3-4 2-0 5-4 h.
Linköping (4.)–HV71 (5.) 4-2
3-2 2-3 2-3 4-2 3-2 4-2
Elődöntők
Skelleftea (1.)–Linköping (4.) 4-1
5-2 7-2 3-2 h. 2-3 3-1
Frölunda (2.)Vaxjö (3.) 2-4
4-1 1-2 h. 2-4 0-4 1-0 1-4
Döntő
Skelleftea (1.)–Vaxjö (3.) 2-2
1-2 3-0 2-4 2-1 04.21 04.23 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk