Itt nézhető az ifjúsági világbajnokság

 

A debreceni esemény összes mérkőzése online követhető.

Az U18-as divízió 1/A-s világbajnokság meccseit, köztük a 16:30-kor kezdődő Magyarország–Dánia találkozót az alábbi linken tekinthetik meg élőben.

A debreceni divízió 1/A-s U18-as vb magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. április 12., 16.30: Magyarország–Dánia
2015. április 14., 16.30: Magyarország–Kazahsztán
2015. április 15., 16.30: Magyarország–Fehéroroszország
2015. április 17., 16.30: Magyarország–Norvégia
2015. április 18., 16.25: Magyarország–Franciaország

Az U18-as válogatott vb-kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Garát Zsombor 1997 Boston Jr. Bandits (EHL)
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Gergely 1998 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Horváth Bálint 1999 Troja/Ljungby (SWE)
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár


A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Mayer Péter, Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence
Kapusedző: Farkas Tamás
GM: Nagy Attila
Csapatvezető: Mayer Péter
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

A válogatott stáb portréit itt találják.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS INFO
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB INFO
EXL 18:00 DTVMAC INFO
EXL 18:00 MISDTR INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 INFO
U18 18:30 ETOMAC INFO
EL 18:40 HKBFTC INFO
EL 18:40 VASDAB INFO
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk