Itt nézhető az ifjúsági világbajnokság

 

A debreceni esemény összes mérkőzése online követhető.

Az U18-as divízió 1/A-s világbajnokság meccseit, köztük a 16:30-kor kezdődő Magyarország–Dánia találkozót az alábbi linken tekinthetik meg élőben.

A debreceni divízió 1/A-s U18-as vb magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. április 12., 16.30: Magyarország–Dánia
2015. április 14., 16.30: Magyarország–Kazahsztán
2015. április 15., 16.30: Magyarország–Fehéroroszország
2015. április 17., 16.30: Magyarország–Norvégia
2015. április 18., 16.25: Magyarország–Franciaország

Az U18-as válogatott vb-kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Garát Zsombor 1997 Boston Jr. Bandits (EHL)
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Gergely 1998 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Horváth Bálint 1999 Troja/Ljungby (SWE)
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár


A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Mayer Péter, Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence
Kapusedző: Farkas Tamás
GM: Nagy Attila
Csapatvezető: Mayer Péter
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

A válogatott stáb portréit itt találják.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 18., szombat
FEL 11:00 DEBS20 1-4VÉGE
FEL 15:00 KL2TIT 1-3VÉGE
FEL 16:00 OLLBRA 7-6 HVÉGE
augusztus 19., vasárnap
FEL 18:30 DABNIT 0-3VÉGE
augusztus 21., kedd
FEL 18:00 NITMAC ÉLŐ
augusztus 22., szerda
FEL 17:40 VASDAB 
augusztus 23., csütörtök
U18 16:00 SVKROM 
FEL 17:00 SKLHKB 
FEL 18:00 FTCHUM 
FEL 18:00 MISKOS 
FEL 18:00 NITUTE 
U18 19:15 HUNPOL 
augusztus 24., péntek
U18 12:30 POLSVK 
FEL 17:00 HKBBRT 
FEL 18:00 TOPUTE 
U18 19:15 HUNROM 
augusztus 25., szombat
U18 11:15 POLROM 
U18 14:30 HUNSVK 
FEL 16:00 KREAVS 
FEL 17:40 VASDEB 
FEL 20:00 GLAMAC 
augusztus 26., vasárnap
FEL   AVS
FEL   NOTMAC 
Partnerünk