Idegenben nyert a SZKA

   

A szentpéterváriak megnyerték Kazanyban a Gagarin Kupa-döntő első mérkőzését.

Szombaton kezdetét vette a KHL döntője. A CSZKA ellen 0-3-ról fordító SZKA megőrizte lendületét és a 46. percben már 4-0-ra is vezetett az Ak Barsz otthonában. A végén a kazanyiak még kozmetikáztak az eredményen. A párharc második mérkőzését hétfőn rendezik Kazanyban.

KHL, 8585 néző.
Nilsson: 85,2% (Garipov")
K
Koskinen: 93,8% (Jezsov)
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
2
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Gyenyiszov, Medvegyev, Varnakov, Vrána, Gluhov
3
Rukavisnyikov, Hafizullin, Tyihonov, Cervenka, Ericsson
Muszin, Pajgin, Arhipov, Burmisztrov, Petrov
4
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ponyikarovszkij
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:01 SZK PP Panarin
0-2 20:23 SZK Thoresen Kovalcsuk Belov A.
0-3 21:05 SZK Dadonov Sipacsov
0-4 45:28 SZK Sipacsov Panarin
1-4 50:45 AKB PP Azevedo Mirnov Möller
2-4 57:35 AKB Zaharcsuk Gluhov Varnakov
32 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 16

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)?Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)?Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)?SZKA Szentpétervár (2.) 3-4
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 2-3

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)?Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)?Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)?Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)?Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)?Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
Ak Barsz Kazany (kelet, 1.)?SZKA Szentpétervár (nyugat, 2.) 0-1
2-4 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 11., csütörtök
U18 16:30 DENHUN 4-7VÉGE
április 12., péntek
NŐI 16:40 HUNAUT 1-0VÉGE
AL 18:00 LHLETO 4-5 HVÉGE
VÁL 18:00 POLHUN 5-2VÉGE
április 13., szombat
NŐI 15:00 HUNAUT 1-2 HVÉGE
VÁL 15:45 POLHUN 6-2VÉGE
AL 19:00 SZGFTC 4-5 HVÉGE
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 1-4VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 5-1VÉGE
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 8-2VÉGE
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 6-5 BVÉGE
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR 
április 19., péntek
VÁL 18:30 HUNNOR 
április 20., szombat
VÁL 16:00 HUNNOR 
VB18 16:30 JPNHUN 
Partnerünk
Archívum