Szlovénia 5-2-re legyőzte Horvátországot

   

Az A csoportos együttes nyerte a keddi nap egyetlen felkészülési mérkőzését, 10 honosított horvát is kevés volt Ticarék ellen.

Horvátország és Szlovénia zágrábi találkozójának első harmada nem hozott gólt. A második játékrészt már 3-1-re megnyerték a szlovénok, a záró húsz percet pedig 2-1-gyel húzták be, így végül 5-2-re nyertek. A horvátoknál 10 honosított játékos (Dekanich, Letang, Glumac, Murray, Perkovich, Kinasewich, Sertich, Waugh, Kostovic és Martinovic) szerepelt. A gólokat Kinasewich, Kanaet, illetve Kovacevic, Leber, M. Rodman, Urbas és Basic szerezte.

Szlovénia: Kristan, Kroselj – Robar, Gregorc, Urbas, Ticar, Jeglic – Stebih, Kovacevic, Verlic, Leber, Basic – Kranjc, Pretnar, Pance, M. Rodman, Razingar – Repe, Vidmar, Cimzar, Ankerst.
Horvátország: Dekanich, Tomljenovic, Rosandic – Letang, Silovic, Glumac, Murray, Kostovic – Waugh, Tadic, Jankovic, Perkovich, Kinasewich – Sertich, Kegalj, Kanaet, Blagus, Vukoja – Martinovic, Sijan, Miric, Brencun, Milicic.

A szlovénok vasárnap érkeznek hozzánk, feltehetően még erősebb összeállításban. Horvátország kapitánya, Don MacLean pedig vb-keretet hirdetett, 11 légióssal vág neki a hollandiai kalandnak.

CROSLO

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország (Bécs)
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria (Budapest)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán (Jesenice)
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia (Budapest)
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán (Jesenice)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20 19:30 HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk