Szlovákia kihirdette első tavaszi keretét

 

A csapatban 4 kapus, 9 hátvéd és 12 csatár kapott helyet.

Március 24-én összegyűlnek Pozsonyban azok a szlovák válogatott játékosok, akik számára véget ért a klubszezon. A keretben 9 Slovan-játékos, 7-7 KHL-ben és Csehországban, valamint 1-1 Svájcban és odahaza játszó jégkorongozó szerepel. Szlovákia a felkészülés során Svédországgal Pozsonyban, Csehországgal Jihlavában, Fehéroroszországgal Kassán és Poprádon, valamint Lettországgal Rigában találkozik.

Kapusok: Denis Godla (Slovan), Branislav Konrád (Dukla Trencín), Ján Laco (Barisz, KHL), Samuel Baros (HKM Zvolen/Slovan).

Hátvédek: Ivan Baranka (Slovan), Peter Ceresnák (Vítkovice Steel, CZE), Dominik Granák (Fribourg-Gottéron, SUI), Milan Jurcina (Dinamo Riga, KHL), Lukás Kozák (Slovan/Dukla Trencín), Peter Podhradsky (Lada, KHL), Michal Sersen (Slovan), Karol Sloboda (Lada, KHL), Ivan Svarny (Dinamo Minszk, KHL).

Csatárok: Milan Bartovic (Slovan), Mário Bliznák (Plzen, CZE), Marcel Hascák (Amur, KHL), Libor Hudácek (Slovan), Tomás Marcinko (Pardubice, CZE), Michel Miklík (Amur , KHL), Ladislav Nagy (Slovan), Ján Sykora (Plzen, CZE), Andrej Stastny (Slovan), Radoslav Tybor (Pardubice, CZE), Michael Vandas (Vítkovice, CZE), Rastislav Dej (Hradec Králové, CZE).

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL ÉLŐ
EBYSL 17:10 VASMZA ÉLŐ
EBYSL 18:00 EHLMAC ÉLŐ
EBJL 18:30 MRBDMJ INFO
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk