Szlovákia kihirdette első tavaszi keretét

 

A csapatban 4 kapus, 9 hátvéd és 12 csatár kapott helyet.

Március 24-én összegyűlnek Pozsonyban azok a szlovák válogatott játékosok, akik számára véget ért a klubszezon. A keretben 9 Slovan-játékos, 7-7 KHL-ben és Csehországban, valamint 1-1 Svájcban és odahaza játszó jégkorongozó szerepel. Szlovákia a felkészülés során Svédországgal Pozsonyban, Csehországgal Jihlavában, Fehéroroszországgal Kassán és Poprádon, valamint Lettországgal Rigában találkozik.

Kapusok: Denis Godla (Slovan), Branislav Konrád (Dukla Trencín), Ján Laco (Barisz, KHL), Samuel Baros (HKM Zvolen/Slovan).

Hátvédek: Ivan Baranka (Slovan), Peter Ceresnák (Vítkovice Steel, CZE), Dominik Granák (Fribourg-Gottéron, SUI), Milan Jurcina (Dinamo Riga, KHL), Lukás Kozák (Slovan/Dukla Trencín), Peter Podhradsky (Lada, KHL), Michal Sersen (Slovan), Karol Sloboda (Lada, KHL), Ivan Svarny (Dinamo Minszk, KHL).

Csatárok: Milan Bartovic (Slovan), Mário Bliznák (Plzen, CZE), Marcel Hascák (Amur, KHL), Libor Hudácek (Slovan), Tomás Marcinko (Pardubice, CZE), Michel Miklík (Amur , KHL), Ladislav Nagy (Slovan), Ján Sykora (Plzen, CZE), Andrej Stastny (Slovan), Radoslav Tybor (Pardubice, CZE), Michael Vandas (Vítkovice, CZE), Rastislav Dej (Hradec Králové, CZE).

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk