Egyoldalú negyeddöntők Csehországban

 

A 4 párharcból egyedül a Brno–Zlín áll döntetlenre.

A cseh Extraliga elődöntőinek első 2-2 mérkőzése nem hozott komoly meglepetést, a Litvínov és a Sparta simán, míg a Trinec 1-1 góllal hozta a kötelező hazai győzelmeit a gyengébb ellenfelével szemben. A legkiegyensúlyozottabb párharcot a tavalyi döntő résztvevői, a Brno és a Zlín hozták, előbb a címvédő nyert hosszabbításban, majd egy nappal később a brünniek egyenlítettek.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 2-0
2-1 3-2 03.17 03.18 03.20 03.22 03.24
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  2-0
4-0 4-1 03.17 03.18 03.20 03.22 03.24
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 1-1
2-3 h. 4-2 03.15 03.16 03.19 03.21 03.23
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 2-0
3-0 5-3 03.15 03.16 03.19 03.21 03.23
Elődöntők
?–?
03.28 03.29 04.01 04.02 04.04 04.06 04.08
?–?
03.26 03.27 03.30 03.31 04.03 04.05 04.07
Döntő
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
U14 18:40 UTEAVS 4-5VÉGE
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
április 7., péntek
U14*   AVSUTE 
VÁL 19:00 HUNFIN 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk