A SZKA nyert Moszkvában

 

A szentpéterváriak visszavágtak a pénteki vereségért.

Az egyetlen vasárnapi KHL-mérkőzésen a Dinamo Moszkva a SZKA-t fogadta. A több mint 8000 néző nem látott fővárosi gólt, Koskinen 27 védéssel ért el shutoutot. A találkozó 12. percében Babenko 5+végleges fegyelmit kapott, de a szentpéterváriak nem találtak be az ötperces emberelőny során.

KHL, 8024 néző.
Lazusin: 96,6% (Saricsenkov)
K
Koskinen: 100% (Jezsov)
Novák, Robinson, Karpov, Karsums, Cvetkov
1
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
Szolovjov, Jalasvaara, Volkov, Daugavins, Zsergyev
2
Belov Ny., Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Visnyevszkij, Mironov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
3
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
Oszipov, Szoin, Babenko, Brjukvin, Szopin
4
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Harijs Vitolins
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 26:44 SZK Burdaszov Kalinyin Rukavisnyikov
0-2 58:50 SZK Kovalcsuk Cervenka
27 Kapura lövések száma 30
29 Kiállításpercek 6

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 2-0
3-2 4-0 03.16 03.17 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 2-1
3-2 h. 1-4 2-0 03.16 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 1-1
3-4 h. 4-0 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 2-0
2-0 3-2 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 
U20 17:00 MISPEF INFO
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk