A Szibir legyőzte a Metallurgot

 

Az Avangard a 98. percben szerezte meg a győztes gólt, a CSZKA másodjára is legyőzte a Jokeritet, a Dinamo egyenlített a SZKA ellen.

Az Avangard egy kapuscserének köszönhetően legyőzte az Ak Barszt. A második kazanyi gól után Barulin helyét Kosztyin vette át az omszki kapuban, aki több nagy védéssel is győzelemre vezette csapatát.

KHL, 7766 néző.
Nilsson: 88,2% (Garipov)
K
Barulin: 86,7% (Kosztyin: 96,3%)
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Kosztyicin, Möller
1
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
2
Goncsarov, Homickij, Kurjanov, Rasszkazov, Sirokov
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
3
Gluhov Ny., Ljamin, Muszatov, Pervusin, Schütz
Brookbank, Gyenyiszov, Vrána, Gluhov M., Mirnov
4
Kulik, Szemjonov, Berdnyikov, Volkov, Fiscsenko
Zinetula Biljaletgyinov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:47 AKB Szvitov
1-1 19:04 AVG PP2 Sirokov
1-2 27:21 AVG Perezsogin Kolarik
2-2 37:36 AKB Brookbank Azevedo
2-3 57:18 AVG Szemjonov Berdnyikov
3-3 58:59 AKB PP Szvitov Möller Mirnov
3-4 97:19 AVG Sirokov Gustafsson
42 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 2

A Metallurg gólképtelen maradt Novoszibirszkben. A Szibir kapujában Salák 38 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 7400 néző.
Salák: 100% (Beszpalov)
K
Kosecskin: 91,7% (Murigin)
Ozsiganov, Hersley, Ullström, Salunov, Enlund
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
3
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Sumakov
4
Bereglazov, Tyerescsenko, Potyehin, Junykov, Jakucenya
Andrej Szkabelka
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 37:27 SZI Ullström Enlund Salunov
2-0 50:14 SZI PP Kopejkin Kugrisev Belov
24 Kapura lövések száma 38
6 Kiállításpercek 16

A CSZKA esélyt sem adott a Jokeritnek. A moszkvaiak a második harmadban döntötték el a találkozót, Lalande mind a 25 finn lövést védte.

KHL, 5600 néző.
Lalande: 100% (Galimov)
K
Karlsson: 88,6% (Helenius)
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
1
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
Kiszelevics, Nemec, Makarov, Mursak, Hjalmarsson
2
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
Jegorsev, Panyin, Volkov, Ljubimov, Mamin
3
Ohtamaa, Todd, Koukal, Moses, Omark
Naumenkov, Kvartalnov, Artyuhin, Zsarkov, Korotkov
4
Hahl, Ben-Amor, Maki
Dmitrij Kvartalnov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 26:39 CSZ Grigorenko Radulov
2-0 28:08 CSZ Hjalmarsson Mursak Makarov
3-0 35:26 CSZ Radulov Zajcev Mursak
4-0 54:19 CSZ Grigorenko Artyuhin
35 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 8

A Dinamo 17 kaput eltalált lövéssel legyőzte a SZKA-t. A szentpéterváriak hiába lőttek kétszer annyit kapura, csak egyszer találtak be Lazusinnak.

KHL, 12304 néző.
Koskinen: 81,2% (Jezsov)
K
Lazusin: 97,1% (Saricsenkov)
Belov Ny., Kalinyin, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Novák, Robinson, Karpov, Karsums, Cvetkov
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Szolovjov, Jalasvaara, Volkov, Daugavins, Zsergyev
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Visnyevszkij, Mironov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Oszipov, Szoin, Babenko, Brjukvin, Szopin
Vjacseszlav Bikov
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:19 DMO Brjukvin
1-1 29:36 SZK PP Sipacsov Panarin
1-2 38:50 DMO Karpov Cvetkov Mironov
1-3 47:37 DMO PP Daugavins Zsergyev Novák
1-4 57:40 DMO Cvetkov Robinson Karpov
35 Kapura lövések száma 17
14 Kiállításpercek 16

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 2-0
3-2 4-0 03.16 03.17 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 1-1
3-2 h. 1-4 03.15 03.16 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 0-1
3-4 h. 03.14 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 1-0
2-0 03.14 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk