Az Ak Barsz visszavágott az Avangardnak

   

A Szibir pedig második hazai meccsét is hozta a Metallurg ellen.

Az Ak Barsz a pénteki hosszabbításos vereség után legyőzte az Avangardot. A kazanyiak kapujában Nilsson 33 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 8425 néző.
Nilsson: 100% (Garipov)
K
Kosztyin: 86,7% (Barulin)
Gyenyiszov, Medvegyev, Vrána, Gluhov M., Kosztyicin
1
Gustafsson, Kulik, Kolarik, Perezsogin, Popov
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
2
Goncsarov, Homickij, Rasszkazov, Sirokov, Schütz
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
3
Gluhov Ny., Ljamin, Berdnyikov, Szemjonov, Fiscsenko
Muszin, Pajgin, Arhipov, Petrov, Tkacsov
4
Kuljas, Kazakov, Volkov, Muszatov, Pervusin
Zinetula Biljaletgyinov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:23 AKB Kolcov Nyikulin Szvitov
2-0 18:37 AKB Zaharcsuk Kolcov Lukojanov
3-0 33:14 AKB PP Mirnov Nyikulin Azevedo
4-0 53:25 AKB Lukojanov Szvitov Rilov
30 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 6

A címvédő újabb vereséget szenvedett Novoszibirszkben. A csapatok úgy utaznak Magnyitogorszkba, hogy a Szibir 2-0-ra vezet.

KHL, 7400 néző.
Salák: 93,8% (Beszpalov)
K
Kosecskin: 90,6% (Murigin)
Ozsiganov, Hersley, Ullström, Salunov, Enlund
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Ibragimov, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
3
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Sumakov
4
Bereglazov, Tyerescsenko, Potyehin, Junykov, Jakucenya
Andrej Szkabelka
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:43 SZI Bobrov Verescsagin
1-1 27:28 MMG PP Kovár Lee Zaripov
2-1 29:54 SZI Szannyikov Gubin Verescsagin
3-1 54:52 SZI PP Hersley Kugrisev Kopejkin
3-2 56:55 MMG PP Zaripov Antyipin
32 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 10

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 2-0
3-2 4-0 03.16 03.17 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 1-1
3-2 h. 1-4 03.15 03.16 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 1-1
3-4 h. 4-0 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 2-0
2-0 3-2 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8ÉLŐ
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk