Az Ak Barsz visszavágott az Avangardnak

   

A Szibir pedig második hazai meccsét is hozta a Metallurg ellen.

Az Ak Barsz a pénteki hosszabbításos vereség után legyőzte az Avangardot. A kazanyiak kapujában Nilsson 33 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 8425 néző.
Nilsson: 100% (Garipov)
K
Kosztyin: 86,7% (Barulin)
Gyenyiszov, Medvegyev, Vrána, Gluhov M., Kosztyicin
1
Gustafsson, Kulik, Kolarik, Perezsogin, Popov
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
2
Goncsarov, Homickij, Rasszkazov, Sirokov, Schütz
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
3
Gluhov Ny., Ljamin, Berdnyikov, Szemjonov, Fiscsenko
Muszin, Pajgin, Arhipov, Petrov, Tkacsov
4
Kuljas, Kazakov, Volkov, Muszatov, Pervusin
Zinetula Biljaletgyinov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:23 AKB Kolcov Nyikulin Szvitov
2-0 18:37 AKB Zaharcsuk Kolcov Lukojanov
3-0 33:14 AKB PP Mirnov Nyikulin Azevedo
4-0 53:25 AKB Lukojanov Szvitov Rilov
30 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 6

A címvédő újabb vereséget szenvedett Novoszibirszkben. A csapatok úgy utaznak Magnyitogorszkba, hogy a Szibir 2-0-ra vezet.

KHL, 7400 néző.
Salák: 93,8% (Beszpalov)
K
Kosecskin: 90,6% (Murigin)
Ozsiganov, Hersley, Ullström, Salunov, Enlund
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Ibragimov, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
3
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Sumakov
4
Bereglazov, Tyerescsenko, Potyehin, Junykov, Jakucenya
Andrej Szkabelka
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:43 SZI Bobrov Verescsagin
1-1 27:28 MMG PP Kovár Lee Zaripov
2-1 29:54 SZI Szannyikov Gubin Verescsagin
3-1 54:52 SZI PP Hersley Kugrisev Kopejkin
3-2 56:55 MMG PP Zaripov Antyipin
32 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 10

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 2-0
3-2 4-0 03.16 03.17 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 1-1
3-2 h. 1-4 03.15 03.16 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 1-1
3-4 h. 4-0 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 2-0
2-0 3-2 03.16 03.17 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF INFO
MOL 17:30 BRAMAC INFO
MOL 18:00 UTEDAB INFO
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk