Az Admiral nyerte a távol-keleti rangadót

 

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben.

Az Admiral az Amurt fogadta a távol-keleti derbin. A vendégek az első harmadban mindösszesen 2-szer találták el a hazaiak kapuját, de a 60 perc alatt is csak 14 lövést jegyeztek fel a nevük mellé. A vlagyivosztokiaknál góllal mutatkozott be az Avangardtól igazolt Wandell.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 83,3% (Nalimov: 50,0%)
K
Boriszov: 84,6% (Pecsurszkij: 77,8%)
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Jezsov, Szafronov, Lugin, Taraszov Dmitrij, Fiszenko
Glazkov, Oszipov, Liszin, Makarov, Wandell
2
Mantyla, Rjazancev, Hascak, Kriszanov, Miklík
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Loginov, Tyerjajev, Ahmetov, Orlov, Safigulin
Liszov, Li, Gorosanszkij, Ivanov, Szigarjov
4
Kurbatov, Kopijenko, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
Szergej Sepeljev
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:39 ADM Usenyin Vlagyiszlav Gorskov Kuzmin
2-0 19:55 ADM PP Kolár Zubov Gynge
3-0 27:33 ADM Liszin Makarov
4-0 34:19 ADM SH Zemcsonok
4-1 36:22 AMR PP Mantyla Lugin Hascak
4-2 45:29 AMR Lugin Taraszov Dmitrij
5-2 52:34 ADM Wandell Liszin Makarov
6-2 53:54 ADM Bergfors Gynge Zubov
6-3 57:48 AMR PP Fiszenko Taraszov Dmitrij Jezsov
35 Kapura lövések száma 14
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk