Az Admiral nyerte a távol-keleti rangadót

 

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben.

Az Admiral az Amurt fogadta a távol-keleti derbin. A vendégek az első harmadban mindösszesen 2-szer találták el a hazaiak kapuját, de a 60 perc alatt is csak 14 lövést jegyeztek fel a nevük mellé. A vlagyivosztokiaknál góllal mutatkozott be az Avangardtól igazolt Wandell.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 83,3% (Nalimov: 50,0%)
K
Boriszov: 84,6% (Pecsurszkij: 77,8%)
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Jezsov, Szafronov, Lugin, Taraszov Dmitrij, Fiszenko
Glazkov, Oszipov, Liszin, Makarov, Wandell
2
Mantyla, Rjazancev, Hascak, Kriszanov, Miklík
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Loginov, Tyerjajev, Ahmetov, Orlov, Safigulin
Liszov, Li, Gorosanszkij, Ivanov, Szigarjov
4
Kurbatov, Kopijenko, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
Szergej Sepeljev
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:39 ADM Usenyin Vlagyiszlav Gorskov Kuzmin
2-0 19:55 ADM PP Kolár Zubov Gynge
3-0 27:33 ADM Liszin Makarov
4-0 34:19 ADM SH Zemcsonok
4-1 36:22 AMR PP Mantyla Lugin Hascak
4-2 45:29 AMR Lugin Taraszov Dmitrij
5-2 52:34 ADM Wandell Liszin Makarov
6-2 53:54 ADM Bergfors Gynge Zubov
6-3 57:48 AMR PP Fiszenko Taraszov Dmitrij Jezsov
35 Kapura lövések száma 14
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk