Az Ak Barsz legyőzte a SZKA-t

   

A Jokerit pedig Magnyitogorszkban nyert.

A Dinamo Riga kapott gól nélkül diadalmaskodott Jekatyerinburgban. A lettek kapujában Sedlácek 26 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 5000 néző.
Kovár: 92,3% (Usztyinszkij)
K
Sedlácek: 100% (Deslauriers)
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Nyesztyerov, Palushaj
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Antonov, Metljuk, Bumagin, Ribakov, Szimakov
2
Genoway, Jurcina, Wilson, Hossa, Cipulis
Guszev, Loginov, Kozlov, Lewandowski, Mihnov
3
Jerofejevs, Sotnieks, Indrasis, Meija, Szcsasztlivij
Zsuravljov, Trjamkin, Arkalov, Garejev, Popov V.
4
Augstkalns, Bicevskis, Saulietis, Skvorcovs
Anatolij Jemelin
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:15 DRI Genoway Redlihs M.
0-2 53:44 DRI PP Indrasis Genoway Hossa
0-3 58:51 DRI Darzins Redlihs M.
26 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 34

A Metallurg Magnyitogorszk kapusai rossz napot fogtak ki. A kapuban Kosecskin kezdett, majd 0-2-nél Pecsurszkij vette át a helyét, ám 3-4 után visszatért Kosecskin, hiába. Sikerével a Jokerit pontszámban beérte a Bobrov-divíziót vezető SZKA-t.

KHL, 7223 néző.
Kosecskin: 88,2% (Pecsurszkij: 71,4%)
K
Karlsson: 92,1% (Helenius)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Lee, Habarov, Grigorenko, Osala, Platonov
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Sallinen, Huhtala
Ibragimov, Malenykih, Paré, Tyimkin, Junykov
3
Gunderson, Saari, Koukal, Moses, Omark
Tyerescsenko, Koszov, Brent, Kaletnyik, Jakucenya
4
Hahl, Ben-Amor, Rita, Peltola
Mike Keenan
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:13 JOK PP Omark Moses
0-2 17:40 JOK PP Lajunen Moses
1-2 24:40 MMG PP Kovár Lee Zaripov
2-2 29:01 MMG Osala Tyimkin
2-3 34:11 JOK Moses Ohtamaa
3-3 36:38 MMG PP Lee Kovár
3-4 42:33 JOK Moses Koukal
38 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 10

Az Ak Barsz átvette a vezetést a Keleti főcsoportban, miután legyőzte a Nyugaton második SZKA-t. A kazanyiaknál a válogatott korábbi csapatkapitánya, Nyikulin két gólt lőtt.

KHL, 8071 néző.
Nilsson: 96,2% (Garipov)
K
Koskinen: 89,3% (Ivannyikov)
Brookbank, Medvegyev, Burmisztrov, Möller, Petrov
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Ponyikarovszkij, Ericsson
Zaharcsuk, Kornyejev, Mirnov, Pesonen, Tkacsov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Gyenyiszov, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
3
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Malihin, Arhipov, Lukojanov, Obuhov
4
Belov Ny., Jermakov, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:56 AKB Nyikulin Obuhov
2-0 39:10 AKB Burmisztrov Möller Petrov
3-0 47:47 AKB PP Nyikulin Möller Azevedo
3-1 54:18 SZK Burdaszov Ponyikarovszkij Kablukov
28 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk