Az Ak Barsz legyőzte a SZKA-t

   

A Jokerit pedig Magnyitogorszkban nyert.

A Dinamo Riga kapott gól nélkül diadalmaskodott Jekatyerinburgban. A lettek kapujában Sedlácek 26 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 5000 néző.
Kovár: 92,3% (Usztyinszkij)
K
Sedlácek: 100% (Deslauriers)
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Nyesztyerov, Palushaj
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Antonov, Metljuk, Bumagin, Ribakov, Szimakov
2
Genoway, Jurcina, Wilson, Hossa, Cipulis
Guszev, Loginov, Kozlov, Lewandowski, Mihnov
3
Jerofejevs, Sotnieks, Indrasis, Meija, Szcsasztlivij
Zsuravljov, Trjamkin, Arkalov, Garejev, Popov V.
4
Augstkalns, Bicevskis, Saulietis, Skvorcovs
Anatolij Jemelin
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:15 DRI Genoway Redlihs M.
0-2 53:44 DRI PP Indrasis Genoway Hossa
0-3 58:51 DRI Darzins Redlihs M.
26 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 34

A Metallurg Magnyitogorszk kapusai rossz napot fogtak ki. A kapuban Kosecskin kezdett, majd 0-2-nél Pecsurszkij vette át a helyét, ám 3-4 után visszatért Kosecskin, hiába. Sikerével a Jokerit pontszámban beérte a Bobrov-divíziót vezető SZKA-t.

KHL, 7223 néző.
Kosecskin: 88,2% (Pecsurszkij: 71,4%)
K
Karlsson: 92,1% (Helenius)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Lee, Habarov, Grigorenko, Osala, Platonov
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Sallinen, Huhtala
Ibragimov, Malenykih, Paré, Tyimkin, Junykov
3
Gunderson, Saari, Koukal, Moses, Omark
Tyerescsenko, Koszov, Brent, Kaletnyik, Jakucenya
4
Hahl, Ben-Amor, Rita, Peltola
Mike Keenan
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:13 JOK PP Omark Moses
0-2 17:40 JOK PP Lajunen Moses
1-2 24:40 MMG PP Kovár Lee Zaripov
2-2 29:01 MMG Osala Tyimkin
2-3 34:11 JOK Moses Ohtamaa
3-3 36:38 MMG PP Lee Kovár
3-4 42:33 JOK Moses Koukal
38 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 10

Az Ak Barsz átvette a vezetést a Keleti főcsoportban, miután legyőzte a Nyugaton második SZKA-t. A kazanyiaknál a válogatott korábbi csapatkapitánya, Nyikulin két gólt lőtt.

KHL, 8071 néző.
Nilsson: 96,2% (Garipov)
K
Koskinen: 89,3% (Ivannyikov)
Brookbank, Medvegyev, Burmisztrov, Möller, Petrov
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Ponyikarovszkij, Ericsson
Zaharcsuk, Kornyejev, Mirnov, Pesonen, Tkacsov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Gyenyiszov, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
3
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Malihin, Arhipov, Lukojanov, Obuhov
4
Belov Ny., Jermakov, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:56 AKB Nyikulin Obuhov
2-0 39:10 AKB Burmisztrov Möller Petrov
3-0 47:47 AKB PP Nyikulin Möller Azevedo
3-1 54:18 SZK Burdaszov Ponyikarovszkij Kablukov
28 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk