Hetényi Zoltán és Németh Anikó az év jégkorongozója

   

A Fehérvár AV19 és a Pesterzsébeti Farkasok/KMH – előbbi a fiú utánpótlás-, utóbbi a női felnőttcsapata – kapusa egyaránt első alkalommal kapta meg az elismerést a Magyar Jégkorong Szövetségtől. A görhokisoknál Revák Zoltán, a Győri ETO HC inline-játékosa, az FTC jégkorongozója nyert.

Az MTI által szerdán közzétett lista szerint az MJSZ a 2014. évben mutatott teljesítmény alapján a következő három válogatott játékost választotta meg az év sportolójának:

Férfi jégkorong: Hetényi Zoltán (Fehérvár AV19)
Női jégkorong: Németh Anikó (Pesterzsébeti Farkasok/KMH)
Inline: Revák Zoltán (Győri ETO HC/Ferencvárosi TC)

Mindhárman először részesültek ebben a kitüntetésben.

Az elmúlt 10 év legjobb férfi játékosai:
2004: Ladányi Balázs
2005: Palkovics Krisztián
2006: Ocskay Gábor
2007: Szélig Viktor
2008: Palkovics Krisztián
2009: Palkovics Krisztián
2010: Ladányi Balázs
2011: Ladányi Balázs
2012: Sofron István
2013: Bartalis István

Az elmúlt 10 év legjobb női játékosai:
2004: Darányi Edit
2005: Kökényesi Eszter
2006: Palotás Mónika
2007: Szlaby Gyöngyi
2008: Pintér Zsófia
2009: Huszák Alexandra
2010: Medgyes Dorottya
2011: Rónai Alexandra
2012: Huszák Alexandra
2013: Huszák Alexandra

Az elmúlt 10 év legjobb inline játékosai:
2008: Vas Márton
2009: Lencsés Tamás
2010: Kiss Ákos
2011: Kiss Tamás
2012: Feil Arnold
2013: Kiss Ákos

hetenyinemethrevak

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk