Mikulás Kupa a Jégpalotában

 

Két magyarországi csapat számára van még hely a mezőnyben.

2014. november 28. és 30. között immár 5. alkalommal megrendezésre kerül a Nemzetközi Amatőr Jégkorong Mikulás kupa.

A Mikulás kupán férfi amatőr csapatokat várnak, a csapattagok alsó korhatára 17 év, felső korhatár nincs. Minimálisan 7, maximálisan 17 fős lehet egy-egy csapat, akiknek a szervezők legalább 3 mérkőzést garantálnak.  2×20 perces bruttó játékidejű mérkőzéseket játszanak egymással az indulók, kötelező a teljes jégkorongos felszerelés viselése. Az érdeklődők minden további szükséges információt megtalálnak erre a linkre kattintva, illetve felvehetik a kapcsolatot a szervezőkkel, ha a rendezveny@jegkorongsport.hu címre írnak.

Eddig 14 csapat jelentkezett, ezek a következők: Fortunato Devils, Crazy Motors, HC Küküllő (Románia), Bled Slovenia (Szlovénia), Wild Hippos, Ug Tupsukat (Finnország), Lakeboys Bratislava (Szlovákia), Norwegian Pinguins (Norvégia), Rainman All-Stars (kanadai, osztrák, finn, német játékosokkal), Buldogs (túlnyomórészt szlovák játékosokból), Lyon (Franciaország), Rusich Jaroszlavl (Oroszország), AMHEL Russia (Oroszország), Gretzky és a haverok (Magyarország).

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk