Mikulás Kupa a Jégpalotában

 

Két magyarországi csapat számára van még hely a mezőnyben.

2014. november 28. és 30. között immár 5. alkalommal megrendezésre kerül a Nemzetközi Amatőr Jégkorong Mikulás kupa.

A Mikulás kupán férfi amatőr csapatokat várnak, a csapattagok alsó korhatára 17 év, felső korhatár nincs. Minimálisan 7, maximálisan 17 fős lehet egy-egy csapat, akiknek a szervezők legalább 3 mérkőzést garantálnak.  2×20 perces bruttó játékidejű mérkőzéseket játszanak egymással az indulók, kötelező a teljes jégkorongos felszerelés viselése. Az érdeklődők minden további szükséges információt megtalálnak erre a linkre kattintva, illetve felvehetik a kapcsolatot a szervezőkkel, ha a rendezveny@jegkorongsport.hu címre írnak.

Eddig 14 csapat jelentkezett, ezek a következők: Fortunato Devils, Crazy Motors, HC Küküllő (Románia), Bled Slovenia (Szlovénia), Wild Hippos, Ug Tupsukat (Finnország), Lakeboys Bratislava (Szlovákia), Norwegian Pinguins (Norvégia), Rainman All-Stars (kanadai, osztrák, finn, német játékosokkal), Buldogs (túlnyomórészt szlovák játékosokból), Lyon (Franciaország), Rusich Jaroszlavl (Oroszország), AMHEL Russia (Oroszország), Gretzky és a haverok (Magyarország).

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk