Stapleton duplájával nyert a Nyeftyehimik

 

A nyizsnyekamszkiak elmozdultak a Keleti főcsoport utolsó helyéről.

A Lada legyőzte a Traktort. A togliattiak a legutóbbi három meccsüket megnyerték, ezzel egy pontra kerültek a rájátszást érő 8. helytől.

KHL, 5280 néző.
Jezsov: 96,4% (Glass)
K
Garnett: 87,1% (Gyemcsenko)
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Kondratyev, Quint, Kokujov, Panov, Csisztov
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
2
Borodkin, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
Vorobjov, Sztulov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
3
Atyusov, Davidov, Gubarjev, Osznovin, Penykovszkij
Romanov, Fjodorov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sarov
4
Hlisztov, Fahrutgyinov, Velicskin, Zavaruhin, Ruzicka
Szergej Szvetlov
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:49 LDA Zatovic Senfeld Romanov
2-0 20:19 LDA PP Golubjev Hunkes
3-0 21:43 LDA Sztrelcov A. Sztrelcov V.
4-0 32:35 LDA Senfeld Belouszov
4-1 33:36 TRA Penykovszkij
31 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 14

A Nyeftyehimik Stapleton vezérletével nyert. Az amerikai támadó két gólt lőtt, találatainál Sexton és Milovzorov jegyeztek asszisztokat.

KHL, 4000 néző.
Szudnyicin: 96,9% (Kolppanen)
K
Gorjacsevszkih: 92,5% (Birjukov)
Berezin, Koszmacsov, Zsukov, Ivanov, Ribin
1
Larsen, Melart, Buljanszkij, Guszev, Magogin
Kalasnyikov, Eronen, Milovzorov, Sexton, Stapleton
2
Zseldakov, Szergejev, Romancev, Szitnyikov, Gyelnov
Amirov, Jevszejenkov, Zdunov, Hennessy, Hohrjakov
3
Rjabikin, Szokolov, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
Mnyihovics, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Poligalov
4
Pepeljajev, Lesznuhin, Bortnyikov, Varfolomejev, Jacenko
Vlagyimir Krikunov
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:01 JUG Melart Magogin Guszev
1-1 13:41 NYH PP Eronen Ribin
2-1 16:37 NYH Stapleton Sexton Milovzorov
3-1 39:37 NYH Stapleton Sexton Milovzorov
40 Kapura lövések száma 32
7 Kiállításpercek 15

A SZKA legyőzte a Dinamo Minszket. A szentpéterváriak visszavették a KHL tabellájának első helyét a CSZKA-tól.

KHL, 12228 néző.
Ivannyikov: 89,5% (Salák)
K
Haugen: 91,4% (Karnauhov)
Alekszandrov, Kutyejkin, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
1
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Materuhin, Ellison
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Panarin, Cervenka
2
Gorosko, Krajicek, Vesce, Linglet, Cheechoo
Jermakov, Rjaszenszkij, Burdaszov, Kablukov, Makarov
3
Svarny, Sinkevics, Gyemkov, Kulakov, Melesko
Grisin, Kagyejkin, Ketov, Ponyikarovszkij
4
Liszovec, Gavrus, Drozd, Zaharov
Vjacseszlav Bikov
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 25:43 DMI PP Materuhin Melesko Krajicek
1-1 27:41 SZK Ericsson Tyihonov Kovalcsuk
2-1 29:35 SZK Panarin Martensson
3-1 30:02 SZK Kovalcsuk Ericsson
3-2 54:21 DMI PP Vesce Ellison
35 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk