Stapleton duplájával nyert a Nyeftyehimik

 

A nyizsnyekamszkiak elmozdultak a Keleti főcsoport utolsó helyéről.

A Lada legyőzte a Traktort. A togliattiak a legutóbbi három meccsüket megnyerték, ezzel egy pontra kerültek a rájátszást érő 8. helytől.

KHL, 5280 néző.
Jezsov: 96,4% (Glass)
K
Garnett: 87,1% (Gyemcsenko)
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Kondratyev, Quint, Kokujov, Panov, Csisztov
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
2
Borodkin, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
Vorobjov, Sztulov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
3
Atyusov, Davidov, Gubarjev, Osznovin, Penykovszkij
Romanov, Fjodorov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sarov
4
Hlisztov, Fahrutgyinov, Velicskin, Zavaruhin, Ruzicka
Szergej Szvetlov
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:49 LDA Zatovic Senfeld Romanov
2-0 20:19 LDA PP Golubjev Hunkes
3-0 21:43 LDA Sztrelcov A. Sztrelcov V.
4-0 32:35 LDA Senfeld Belouszov
4-1 33:36 TRA Penykovszkij
31 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 14

A Nyeftyehimik Stapleton vezérletével nyert. Az amerikai támadó két gólt lőtt, találatainál Sexton és Milovzorov jegyeztek asszisztokat.

KHL, 4000 néző.
Szudnyicin: 96,9% (Kolppanen)
K
Gorjacsevszkih: 92,5% (Birjukov)
Berezin, Koszmacsov, Zsukov, Ivanov, Ribin
1
Larsen, Melart, Buljanszkij, Guszev, Magogin
Kalasnyikov, Eronen, Milovzorov, Sexton, Stapleton
2
Zseldakov, Szergejev, Romancev, Szitnyikov, Gyelnov
Amirov, Jevszejenkov, Zdunov, Hennessy, Hohrjakov
3
Rjabikin, Szokolov, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
Mnyihovics, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Poligalov
4
Pepeljajev, Lesznuhin, Bortnyikov, Varfolomejev, Jacenko
Vlagyimir Krikunov
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:01 JUG Melart Magogin Guszev
1-1 13:41 NYH PP Eronen Ribin
2-1 16:37 NYH Stapleton Sexton Milovzorov
3-1 39:37 NYH Stapleton Sexton Milovzorov
40 Kapura lövések száma 32
7 Kiállításpercek 15

A SZKA legyőzte a Dinamo Minszket. A szentpéterváriak visszavették a KHL tabellájának első helyét a CSZKA-tól.

KHL, 12228 néző.
Ivannyikov: 89,5% (Salák)
K
Haugen: 91,4% (Karnauhov)
Alekszandrov, Kutyejkin, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
1
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Materuhin, Ellison
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Panarin, Cervenka
2
Gorosko, Krajicek, Vesce, Linglet, Cheechoo
Jermakov, Rjaszenszkij, Burdaszov, Kablukov, Makarov
3
Svarny, Sinkevics, Gyemkov, Kulakov, Melesko
Grisin, Kagyejkin, Ketov, Ponyikarovszkij
4
Liszovec, Gavrus, Drozd, Zaharov
Vjacseszlav Bikov
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 25:43 DMI PP Materuhin Melesko Krajicek
1-1 27:41 SZK Ericsson Tyihonov Kovalcsuk
2-1 29:35 SZK Panarin Martensson
3-1 30:02 SZK Kovalcsuk Ericsson
3-2 54:21 DMI PP Vesce Ellison
35 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC INFO
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk