Brust vereséggel debütált a Jugrában

 

Ellenben Andrej Ivanov góllal mutatkozott be a Nyeftyehimikben.

Egyetlen gólt született Cseljabinszkban. A 28. percben Golubjev megszerezte a győztes találatot a Lada számára, a sikerhez Jezsov 34 védéssel járult hozzá.

KHL, 6150 néző.
Garnett: 95,0% (Gyemcsenko)
K
Jezsov: 100% (Glass)
Kondratyev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
Borodkin, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
2
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
Atyusov, Davidov, Gubarjev, Osznovin, Ruzicka
3
Vorobjov, Sztulov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
Katyicsev, Kokujov, Velicskin, Zavaruhin, Penykovszkij
4
Romanov, Fjodorov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sarov
Andrej Nyikolisin
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 27:26 LDA Golubjev Petrov
34 Kapura lövések száma 20
12 Kiállításpercek 8

A Nyeftyehimik öt vesztes mérkőzés után nyert újra. A Jugrában négy kapott góllal debütált a Medvescaktól igazolt Brust, a nyizsnyekamszkiak második gólját pedig az Avangardtól szerzett Ivanov lőtte.

KHL, 2340 néző.
Brust: 89,2% (Gorjacsevszkih)
K
Szudnyicin: 94,7% (Kolppanen)
Larsen, Melart, Buljanszkij, Guszev, Magogin
1
Kalasnyikov, Eronen, Milovzorov, Sexton, Stapleton
Zseldakov, Szergejev, Nyikolajev, Romancev, Szitnyikov
2
Berezin, Koszmacsov, Klimenko, Koroljuk, Hennessy
Rjabikin, Szokolov, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
3
Amirov, Jevszejenkov, Zsukov, Poligalov, Ribin
Pepeljajev, Varfolomejev, Bortnyikov, Lesznuhin, Jacenko
4
Hohrjakov, Mnyihovics, Nyikulin, Ivanov
Dmitrij Juskevics
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:00 NYH Poligalov Zsukov
0-2 20:25 NYH Ivanov Ribin Zsukov
0-3 34:50 NYH Berezin Stapleton Milovzorov
1-3 37:25 JUG PP Szitnyikov Csibiszov Larsen
2-3 38:20 JUG Buljanszkij Larsen Magogin
2-4 43:27 NYH Stapleton Sexton
38 Kapura lövések száma 37
8 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
NU18 16:00 HUNSVK 
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk