A Lada legyőzte a Jugrát

 

A togliattiak hat vereség után szereztek újra pontokat.

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, a Jugra a Ladát fogadta. A találkozón 18 lövés is elég volt a vendégek számára a sikerhez, amellyel megszakították hat mérkőzésen át tartó nyeretlenségi sorozatukat, valamint előremozdultak a Keleti főcsoport utolsó előtti helyéről.

KHL, 2320 néző.
Gorjacsevszkih: 83,3% (Birjukov)
K
Jezsov: 94,9% (Glass)
Larsen, Melart, Buljanszkij, Guszev, Magogin
1
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
Pepeljajev, Szergejev, Medvegyev, Romancev, Szitnyikov
2
Sztulov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
Zseldakov, Rjabikin, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
3
Vorobjov, Ogurcov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
Szokolov, Varfolomejev, Bortnyikov, Lesznuhin, Jacenko
4
Romanov, Fjodorov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sarov
Dmitrij Juskevics
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:55 LDA Valujszkij Vorobjov Bocsarov
0-2 24:50 LDA Belouszov Senfeld Petrov
0-3 27:46 LDA PP Senfeld Zatovic Belouszov
1-3 34:56 JUG PS Buljanszkij
2-3 57:58 JUG Szokolov Csibiszov Zjazov
39 Kapura lövések száma 18
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS INFO
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk