A Szalavat Julajev hatot lőtt a Szocsinak

 

Az ufaiak nem kímélték a KHL újoncát.

A Szalavat Julajev magabiztosan verte a Szocsit. Az ufaiak két harmad után 5-0-ra vezettek, a 6. hazai gól után 11 másodperccel szépítettek a vendégek.

KHL, 5250 néző.
Szohatszkij: 93,5% (Irving)
K
Pöpperle: 73,3% (Gavrilov: 81,8%)
Bodrov, Zubarjev, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
1
Gyerljuk, Wilson, Ljuducsin, Petersson, Emmerton
Kutuzov, Heikkinen, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
2
Koledov, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
Kolcov, Kulda, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
3
Whitney, Jarvinen, Warn, Krutov, Krjukov
Lekomcev, Gluhov, Dubrovszkij, Sztyepanov
4
Lapenkov, Anyiszin, Ahmetov, Scserbina
Vlagyimir Jurzinov
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:18 SZJ Dubrovszkij Gluhov
2-0 15:30 SZJ PP Kajgorodov Kolcov
3-0 24:02 SZJ Kolcov Szkacskov Kajgorodov
4-0 25:30 SZJ Szlepisev Makarov Hartikainen
5-0 29:45 SZJ Kajgorodov Kulda Szkacskov
6-0 43:01 SZJ Tolpeko Hlisztov
6-1 43:12 SZO Krjukov Krutov
6-2 46:46 SZO Petersson Lapenkov
26 Kapura lövések száma 31
4 Kiállításpercek 6

Egy gól született Podolszkban. A 49. percben Visnyevszkij találatával góllá ért a Dinamo Moszkva nyomása, Jerjomenko 24 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 4200 néző.
Liszutyin: 97,4% (Sateri)
K
Jerjomenko: 100% (Saricsenkov)
Grebeskov, Porseland, Kempe, Kousal, Horák
1
Visnyevszkij, Novák, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
Golovkov, Szeleznyov, Afinogenov, Kucserjavenko, Szoloduhin
2
Oszipov, Jalasvaara, Volkov, Karpov, Karsums
Klimontov, Szemjonov, Viglazov, Sityikov, Jakubov
3
Budkin, Szinyicin, Glazacsev, Dugin, Szopin
Bergyukov, Kugyinov, Makarenko, Makejev, Svec-Rogovoj
4
Mironov, Kokarjev, Moszaljov, Tyerescsenko
Oleg Orehovszkij
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 48:58 DMO PP Visnyevszkij Karsums Daugavins
24 Kapura lövések száma 38
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk