A Dinamo Riga kikapott Novokuznyeckben

 

A játéknap egyetlen KHL-es mérkőzésén a lett csapat vereséget szenvedett.

Novokuznyeckben kilenc gólt láthattak a nézők. A mérkőzésen a hazaiak vezettek már öt góllal is, végül Indrasis két góljával háromgólosra csökkent a különbség. A Dinamo Riga így nem lépett előre a Nyugati főcsoport utolsó helyéről.

KHL, 2984 néző.
Hakimov: 89,7% (Lozskin)
K
Masalskis: 86,2% (Sedlácek: 84,6%)
Gavrilicsev, Fairchild, Kurepanov, Malcev, Romanov
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Indrasis
Dorofejev, Kuklev, Mitrjakov, Plotnyikov, O'Brien
2
Sotnieks, Jurcina, Bukarts, Dzerins, Hossa
Belohvosztyikov, Szkutar, Kaprizov, Koszourov, Stoa
3
Porejs, Pujacs, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
Kanarszkij, Szkladnyicsenko, Galimov, Komarisztij, Turukin
4
Jerofejevs, Sarkanis, Skvorcovs, Upitis
German Tyitov
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:21 MNK Galimov Koszourov Kuklev
1-1 21:17 DRI Dzerins Bukarts Hossa
2-1 31:02 MNK Turukin Galimov
3-1 36:40 MNK Galimov Kaprizov
4-1 37:46 MNK O'Brien Dorofejev Plotnyikov
5-1 41:02 MNK Kuklev
6-1 43:49 MNK Plotnyikov Mitrjakov O'Brien
6-2 53:12 DRI Indrasis Bicevskis
6-3 55:59 DRI Indrasis Sotnieks Bicevskis
42 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 20
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk