A Dinamo Riga kikapott Novokuznyeckben

 

A játéknap egyetlen KHL-es mérkőzésén a lett csapat vereséget szenvedett.

Novokuznyeckben kilenc gólt láthattak a nézők. A mérkőzésen a hazaiak vezettek már öt góllal is, végül Indrasis két góljával háromgólosra csökkent a különbség. A Dinamo Riga így nem lépett előre a Nyugati főcsoport utolsó helyéről.

KHL, 2984 néző.
Hakimov: 89,7% (Lozskin)
K
Masalskis: 86,2% (Sedlácek: 84,6%)
Gavrilicsev, Fairchild, Kurepanov, Malcev, Romanov
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Indrasis
Dorofejev, Kuklev, Mitrjakov, Plotnyikov, O'Brien
2
Sotnieks, Jurcina, Bukarts, Dzerins, Hossa
Belohvosztyikov, Szkutar, Kaprizov, Koszourov, Stoa
3
Porejs, Pujacs, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
Kanarszkij, Szkladnyicsenko, Galimov, Komarisztij, Turukin
4
Jerofejevs, Sarkanis, Skvorcovs, Upitis
German Tyitov
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:21 MNK Galimov Koszourov Kuklev
1-1 21:17 DRI Dzerins Bukarts Hossa
2-1 31:02 MNK Turukin Galimov
3-1 36:40 MNK Galimov Kaprizov
4-1 37:46 MNK O'Brien Dorofejev Plotnyikov
5-1 41:02 MNK Kuklev
6-1 43:49 MNK Plotnyikov Mitrjakov O'Brien
6-2 53:12 DRI Indrasis Bicevskis
6-3 55:59 DRI Indrasis Sotnieks Bicevskis
42 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 20
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ INFO
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk