Dupla shutout Novoszibirszkben

 

Koskinen és Janus is kapott gól nélkül hozta le a mérkőzést.

Az Amur legyőzte a Dinamo Minszket. A habarovszkiak ezzel elkerültek a KHL utolsó helyéről.

KHL, 6500 néző.
Murigin: 94,4% (Boriszov)
K
Taylor: 81,8% (Selepnyov)
Taimi, Tyerjajev, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Materuhin, Szczechura
Loginov A., Rjazancev, Hascak, Lugin, Fiszenko
2
Gorosko, Krajicek, Vesce, Kulakov, Ellison
Jezsov, Peretyagin, Baskirov, Niinimaki, Orlov
3
Liszovec, Sinkevics, Melesko, Razvadovszkij, Uszenko A.
Kurbatov, Ribnickij, Zseleznov, Kopijenko, Litovcsenko
4
Filicskin, Drozd, Zaharov, Lopacsuk
Jukka Rautakorpi
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:53 AMR Rjazancev Lugin
1-1 16:27 DMI PP Materuhin Ellison Bailen
2-1 24:58 AMR Lugin Fiszenko Hascak
2-2 30:32 DMI Kulakov Ellison
3-2 33:24 AMR Fiszenko Jezsov Lugin
4-2 37:42 AMR Hascak Fiszenko Loginov A.
22 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8

Hosszabbítás döntött Vlagyivosztokban. A ráadás utolsó percében Makarov döntötte el az Admiral javára a találkozót.

KHL, 5500 néző.
Nalimov: 90,5% (Proszkurjakov)
K
Sikin: 92,5% (Artyemjev)
Kuzmin, Heshka, Bergfors, Szigarjov, Schütz
1
Gilroy, Diblenko, Majorov, Potapov, Csernov
Kolár, Oszipov, Liszin, Makarov, Ugarov
2
Nemec, Novopasin, Kozlov, Taratuhin, Pesehonov
Vologyin, Zemcsonok, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Korobov, Tyuljapkin, Kolcov, Radulov, Jasin
Liszov, Ivanov, Kuznyecov, Nyesztyerov, Podsengyalov
4
Siafotgyinov, Voronyin, Levickij, Szosnyikov
Dusan Gregor
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:51 ADM Liszin
1-1 07:52 ATL PP Novopasin Nemec Szosnyikov
1-2 31:59 ATL Radulov Jasin
2-2 34:25 ADM PP Ugarov Liszin Kuzmin
3-2 64:39 ADM Makarov Zemcsonok Liszin
40 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 10

Nem esett gól 65 perc alatt Novoszibirszkben. Nehezen született meg a büntetőknél is a döntés, ugyanis a 8. párig kellett várni, ahol Netík kihagyta, Enlund belőtte.

KHL, 5486 néző.
Koskinen: 100% (Beszpalov)
K
Janus: 100% (Backlund)
Alekszejev, Belov, Koskiranta, Sumakov, Enlund
1
Sigalet, Foster, Bartovic, Hudacek, Surovy
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
2
Baranka, Sersen, Vondrka, Nedorost, Netík
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Jefimenko, Szannyikov
3
Mihalik, Stajnoch, Jeglic, Rachunek, Ticar
Menysikov, Butuzov, Vorosilo, Salunov
4
Luza, Bliznak, White, Stastny
Andrej Szkabelka
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 65:00 SZI GWS Enlund
27 Kapura lövések száma 24
2 Kiállításpercek 10

A Barisz magabiztosan verte a Medvescakot. A zágrábiak kapujában bemutatkozott Owuya, miután Dekanichot a harmadik kapott gól után lecserélték.

KHL, 4012 néző.
Laco: 97,1% (Poluektov)
K
Dekanich: 78,6% (Owuya: 94,4%)
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Wright, Segal
Bartulis, Szavcsenko, Rugyenko, Sztarcsenko, Upper
2
Carle, Morrisonn, Anderson, Palushaj, Thomas
Blohin, Cerenok, Gavrilin, Zsajlauov, Puskarjov
3
Popovic, Hutchinson, St. Pierre, Trotter, Hedberg
Ibrajbekov, Riszpajev, Popovics, Rahmanov, Romanov
4
Katic, Kinrade, Perkovich, Kostovic
Andrej Nazarov
E
Doug Shedden
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:16 BAA PP Dallman Lundin Boyd
2-0 07:24 BAA SH Puskarjov Gavrilin
2-1 23:20 MZA Perkovich Kinrade Popovic
3-1 25:49 BAA Dawes Bochenski
4-1 56:40 BAA Bochenski Rahmanov
32 Kapura lövések száma 34
10 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk