Egy nappal eltolták a krakkói vb-t

   

A lengyel szövetség kérésére az IIHF engedélyezte, hogy 2015. április 18. helyett 19-én kezdődjön a divízió 1/A csoportos világbajnokság.

Az icehockey.hu információi szerint a Robbie Williams-turné kavart be, a brit előadóművész 17-én lép színpadra a vb helyszínéül szolgáló Kraków Arenában. A jégkorongvébé így egy nappal tolódik, 19-én kezdődik és 25-én szombaton zárul a lengyel–magyar meccsel.

A lengyel és a nemzetközi szövetség így egy kis munkát adott annak a több száz magyar szurkolónak, aki már lefoglalta a szállását jövő tavaszra – remélhetőleg minél kevesebbeknek okoz ez plusz költséget. Mint ahogy abban is bízunk, hogy hamarosan a jegyértékesítéssel kapcsolatban is tudunk információkat közölni.

Kraków_Arena

A krakkói vb módosított meccsbeosztása:

2015. április 19., vasárnap
13.00: Magyarország–Japán
16.30: Ukrajna–Kazahsztán
20.00: Lengyelország–Olaszország

2015. április 20., hétfő
13.00: Kazahsztán–Magyarország
16.30: Olaszország–Ukrajna
20.00: Japán–Lengyelország

2015. április 21., kedd
szünnap

2015. április 22., szerda
13.00: Olaszország–Magyarország
16.30: Kazahsztán–Japán
20.00: Lengyelország–Ukrajna

2015. április 23., csütörtök
13.00: Japán–Olaszország
16.30: Ukrajna–Magyarország
20.00: Kazahsztán–Lengyelország

2015. április. 24., péntek
szünnap

2015. április 25., szombat
13.00: Olaszország–Kazahsztán
16.30: Japán–Ukrajna
20.00: Magyarország–Lengyelország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk