Egy nappal eltolták a krakkói vb-t

   

A lengyel szövetség kérésére az IIHF engedélyezte, hogy 2015. április 18. helyett 19-én kezdődjön a divízió 1/A csoportos világbajnokság.

Az icehockey.hu információi szerint a Robbie Williams-turné kavart be, a brit előadóművész 17-én lép színpadra a vb helyszínéül szolgáló Kraków Arenában. A jégkorongvébé így egy nappal tolódik, 19-én kezdődik és 25-én szombaton zárul a lengyel–magyar meccsel.

A lengyel és a nemzetközi szövetség így egy kis munkát adott annak a több száz magyar szurkolónak, aki már lefoglalta a szállását jövő tavaszra – remélhetőleg minél kevesebbeknek okoz ez plusz költséget. Mint ahogy abban is bízunk, hogy hamarosan a jegyértékesítéssel kapcsolatban is tudunk információkat közölni.

Kraków_Arena

A krakkói vb módosított meccsbeosztása:

2015. április 19., vasárnap
13.00: Magyarország–Japán
16.30: Ukrajna–Kazahsztán
20.00: Lengyelország–Olaszország

2015. április 20., hétfő
13.00: Kazahsztán–Magyarország
16.30: Olaszország–Ukrajna
20.00: Japán–Lengyelország

2015. április 21., kedd
szünnap

2015. április 22., szerda
13.00: Olaszország–Magyarország
16.30: Kazahsztán–Japán
20.00: Lengyelország–Ukrajna

2015. április 23., csütörtök
13.00: Japán–Olaszország
16.30: Ukrajna–Magyarország
20.00: Kazahsztán–Lengyelország

2015. április. 24., péntek
szünnap

2015. április 25., szombat
13.00: Olaszország–Kazahsztán
16.30: Japán–Ukrajna
20.00: Magyarország–Lengyelország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk