A Lada legyőzte a Medvescakot

 

A togliattiak a Keleti főcsoport 8. helyére léptek előre, miután a Traktor vereséget szenvedett.

A Dinamo Minszk legyűrte a Traktort. A fehéroroszoknál Ellison két gólt szerzett, Haugen 33 lövést védett.

KHL, 4610 néző.
Garnett: 90,6% (Gyemcsenko)
K
Haugen: 94,3% (Selepnyov)
Kondratyev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Borodkin, Piganovics, Kokujov, Szajusztov, Wilson
2
Gorosko, Krajicek, Vesce, Linglet, Ellison
Atyusov, Katyicsev, Glinkin, Penykovszkij, Ruzicka
3
Liszovec, Sinkevics, Gavrus, Kulakov, Melesko
Hlisztov, Jerofejev, Gubarjev, Mokin, Zavaruhin
4
Filicskin, Drozd, Zaharov, Razvadovszkij
Karri Kivi
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:40 DMI Ellison Vesce
0-2 38:08 DMI Bailen Melesko Gavrus
1-2 43:47 TRA SH Panov
2-2 50:04 TRA Glinkin Gubarjev
2-3 50:53 DMI Ellison Linglet Sinkevics
35 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 4

Az Atlant büntetőkkel verte a Jugrát. A hazaiak a szétlövésre kapust cseréltek, hiába, a vendégek diadalmaskodtak.

KHL, 2100 néző.
Birjukov: 92,3% (Gorjacsevszkih)
K
Engren: 93,5% (Sikin)
Pepeljajev, Szergejev, Gorbunov, Kaspar, Maxwell
1
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
Larsen, Tyernavszkij, Buljanszkij, Guszev, Magogin
2
Nemec, Tyuljapkin, Gluhov, Majorov, Potapov
Szokolov, Sztalnov, Medvegyev, Romancev, Csibiszov
3
Korobov, Rukavisnyikov, Radulov, Taratuhin, Jasin
Mamkin, Putilov, Korenyev, Tocsickij, Jacenko
4
Baldajev, Lescsenko, Voronyin, Levickij, Szosnyikov
Dmitrij Juskevics
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:59 JUG Guszev Magogin
2-0 11:37 JUG Magogin Guszev
2-1 29:40 ATL Csernov Engqvist Nemec
2-2 43:28 ATL Szosnyikov Levickij Voronyin
2-3 65:00 ATL GWS Majorov
31 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 2

A Lada a második harmad 20. másodpercében szerzett győztes gólt. A togliattiak sikerükkel rájátszást érő helyre kerültek.

KHL, 5420 néző.
Jezsov: 96,4% (Glass)
K
Brust: 91,3% (Dekanich)
Barancev, Sloboda, Bocsarov, Golubjev, Petrov
1
Martinovic, Flood, Anderson, Thomas, Leino
Hunkes, Sulakov, Valujszkij, Nyikityenko, Fjodorov
2
Morrisonn, Kinrade, Pelletier, Segal, St. Pierre
Vorobjov, Romanov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
3
Popovic, Hutchinson, Bjorkstrand, Glumac, Murray
Ogurcov, Sztulov, Masztrjukov, Fahrutgyinov, Sarov
4
Palushaj, Wright, Trotter
Szergej Szvetlov
E
Doug Shedden
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:51 MZA Thomas Leino Anderson
1-1 13:27 LDA Ogurcov Sarov
2-1 20:20 LDA Petrov Bocsarov
23 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 24

A Slovan nyert Nyizsnyekamszkban. Az edzőváltáson átesett Nyeftyehimiknek nem adtak sok esélyt a pozsonyiak.

KHL, 3800 néző.
Szudnyicin: 89,7% (Kolppanen: 100%)
K
Backlund: 95,5% (Janus)
Berezin, Eronen, Milovzorov, Poligalov, Stapleton
1
Sigalet, Stajnoch, Bartovic, Hudacek, Surovy
Jevszejenkov, Koszmacsov, Koroljuk, Ribin, Hennessy
2
Baranka, Sersen, Vondrka, Nedorost, Netík
Belov, Guszkov, Zsukov, Kulikov, Sztyepanov
3
Starosta, Foster, Jeglic, Nagy, Ticar
Brincev, Mnyihovics, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Hohrjakov
4
Mihalik, Bliznak, Lunter, White
Rafik Jakubov
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:14 SBA PP Nedorost Baranka Bliznak
0-2 24:14 SBA Ticar Jeglic Nagy
0-3 42:55 SBA Netík Nedorost
1-3 51:04 NYH SH Alsevszkij J.
22 Kapura lövések száma 37
22 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk