Garnett győzelemmel tért vissza

 

Szombaton négy KHL-mérkőzést rendeztek, közülük egyedül Cseljabinszkban született döntés 60 perc alatt.

A Slovan hiába vezetett kétszer a Traktor ellen, végül az oroszok nyertek. Garnett 32 védéssel debütált a sérüléséből történt felépülése után az új szezonban.

KHL, 5700 néző.
Garnett: 94,1% (Gyemcsenko)
K
Janus: 88,0% (Backlund)
Katyicsev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Sigalet, Stajnoch, Bartovic, Netík, Surovy
Borodkin, Piganovics, Kokujov, Penykovszkij, Wilson
2
Baranka, Sersen, Vondrka, Hudacek, Nedorost
Atyusov, Hlisztov, Glinkin, Popov, Ruzicka
3
Starosta, Foster, Jeglic, Nagy, Ticar
Kosztromityin, Mokin, Szajusztov, Toluzakov
4
Mihalik, Bliznak, Lunter, White
Karri Kivi
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:27 SBA Netík Bartovic
1-1 19:17 TRA Bulis Csisztov Panov
1-2 35:28 SBA Jeglic Ticar Foster
2-2 38:24 TRA PP Glinkin Popov
3-2 44:51 TRA Kokujov Piganovics
25 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 12

A Medvescak hosszabbításban nyert a Jugra otthonában. A zágrábiak győztes gólját Bill Thomas szerezte emberelőnyben, miután a hazaiak elcserélték magukat.

KHL, 3100 néző.
Gorjacsevszkih: 93,3% (Birjukov)
K
Brust: 96,8% (Dekanich)
Larsen, Mamkin, Guszev, Kaspar, Maxwell
1
Martinovic, Flood, Anderson, Palushaj, Thomas
Zseldakov, Szergejev, Bortnyikov, Magogin, Szitnyikov
2
Carle, Morrisonn, Pelletier, Segal, Leino
Pepeljajev, Szokolov, Gorbunov, Romancev, Csibiszov
3
Popovic, Hutchinson, Glumac, Murray, Perkovich
Sztalnov, Korenyev, Buljanszkij, Lesznuhin, Jacenko
4
Trotter, Wright, St. Pierre
Dmitrij Juskevics
E
Doug Shedden
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:55 MZA Anderson Flood Palushaj
1-1 33:59 JUG PP Magogin Szergejev Pepeljajev
1-2 63:14 MZA PP Thomas Carle
31 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 10

A Lada Nyikityenko vezetésével nyert. A 35 éves csatár az 56. percben egyenlített, majd győztes büntetőt jegyzett.

KHL, 6100 néző.
Jezsov: 97,2% (Glass)
K
Engren: 96,8% (Sikin)
Hunkes, Sulakov, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
Vorobjov, Romanov, Valujszkij, Zatovic, Nyikityenko
2
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Potapov
Barancev, Sloboda, Bocsarov, Masztrjukov, Sarov
3
Korobov, Rukavisnyikov, Kolcov, Radulov, Jasin
Ogurcov, Sztrelcov V., Belouszov, Sztrelcov A., Senfeld
4
Baldajev, Szosnyikov, Voronyin, Lescsenko, Taratuhin
Szergej Szvetlov
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 27:30 ATL PP Csernov Gilroy
1-1 55:54 LDA Nyikityenko Valujszkij
2-1 65:00 LDA GWS Nyikityenko
31 Kapura lövések száma 36
8 Kiállításpercek 8

A Nyeftyehimik izgalmas meccsen verte a Dinamo Minszket. A nyizsnyekamszkiak számára a fehéroroszok korábbi játékosa, Stapleton szerezte a pluszpontot jelentő gólt.

KHL, 4500 néző.
Szudnyicin: 91,5% (Kolppanen)
K
Milcsakov: 100% (Haugen: 73,7%)
Kalasnyikov, Eronen, Poligalov, Stapleton, Trunyov
1
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Bilalov, Jevszejenkov, Zsukov, Koroljuk, Ribin
2
Gorosko, Svarny, Vesce, Linglet, Ellison
Belov, Brincev, Kulikov, Milovzorov, Mnyihovics
3
Liszovec, Sinkevics, Gavrus, Kulakov, Melesko
Berezin, Tverdohlebov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Hohrjakov
4
Lopacsuk, Drozd, Zaharov, Razvadovszkij
Kari Heikkila
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:15 NYH Koroljuk Jevszejenkov Bilalov
2-0 26:20 NYH Hohrjakov
2-1 27:08 DMI Szczechura Sinkevics Kaljuzsnij
2-2 31:08 DMI Linglet Vesce Svarny
3-2 34:46 NYH PS Hohrjakov
3-3 47:10 DMI Linglet Ellison Bailen
4-3 50:07 NYH Ribin Koroljuk Zsukov
4-4 59:15 DMI Ellison Linglet Cheechoo
5-4 62:57 NYH Stapleton Belov Poligalov
31 Kapura lövések száma 47
8 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC ÉLŐ
MK 18:00 DABVAS ÉLŐ
U18 18:00 SZDDHK ÉLŐ
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk