A legjobb csoportmásodik is továbbjut

   

A Kontinentális Kupa októberi tornáiról három csapat léphet a harmadik csoportkörbe.

Az előzetesen a Kontinentális Kupa E csoportjába sorolt Kompanyon-Naftogaz visszalépett a tornától, pótlásáról pedig a hétvégi tornát megelőző elnökségi ülésén döntöttek. A dabdocler.hu információi szerint a bremerhaveni és a brassói torna győztesén kívül a legjobb csoportmásodik is továbblép a következő körbe.

A brassói tornára a Dab.Docler 14 csatárt, 6 hátvédet és 2 kapust nevezett, míg a Brassó négy teljes sorral vág neki a küzdelmeknek. A Prizma Riga keretében Edgars Lusins és Andris Siksnis bír 4-4 KHL-meccsnyi tapasztalattal, a KH Sanok legnagyobb neve pedig cseh világbajnok és világbajnoki ezüstérmes védő, Martin Richter.

A Kontinentális Kupa C csoportjának menetrendje:

2014. október 17., péntek
13.30: Dab.Docler–HK Ciarno PBS Bank KH Sanok
17.00 ASC Corona 2010 Brasov–HK Prizma

2014. október 18., szombat
13.00 Ciarno PBS Bank KH Sanok–HK Prizma
16.40 Dab.Docler–ASC Corona 2010 Brasov

2014. október 19., vasárnap
12.00 HK Prizma–Dab.Docler
16.00 ASC Corona 2010 Brasov–Ciarno PBS Bank KH Sanok

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC ÉLŐ
EWHL 17:30 SKPKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRATXU ÉLŐ
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk