A Szocsi legyőzte a Vityazt

   

A fekete-tengeri csapat elmozdult a KHL tabellájának utolsó helyéről.

A Szocsi Petersson duplájával legyűrte a Vityazt. A KHL-újonc ezzel előrelépett a 28 csapatos bajnokság 26. helyére, ám a Nyugati főcsoportban továbbra is utolsó.

KHL, 3500 néző.
Sateri: 85,7% (Szaprikin I.)
K
Pöpperle: 91,7% (Gavrilov)
Grebeskov, Porseland, Kempe, Horák, Ciganov
1
Koledov, Pervisin, Krutov, Ljuducsin, Emmerton
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Koroljov, Szoloduhin
2
Petrov, Wilson, Warn, Szaprikin O., Scserbina
Bergyukov, Klimontov, Afinogenov, Zjazov, Makejev
3
Pautov, Scsitov, Ignatuskin, Krikunov, Petersson
Grisin, Sityikov, Ivanov, Sackij, Jakubov
4
Plehanov, Morozov, Ahmetov, Gyemkov, Siskanov
Oleg Orehovszkij
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:05 SZO PP Petersson Scsitov Plehanov
0-2 19:10 SZO PP Pervisin Emmerton Koledov
0-3 24:56 SZO PP Petersson Krikunov Plehanov
1-3 29:31 VIT PP Kempe Horák Ciganov
2-3 36:04 VIT PS Sityikov
2-4 44:36 SZO Emmerton
24 Kapura lövések száma 28
18 Kiállításpercek 8

A Dinamo Moszkva a véghajrában verte a Lokomotivot. A fővárosiak kapujában Saricsenkov 23 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 5937 néző.
Saricsenkov: 100% (Jerjomenko)
K
Sanford: 96,2% (Kolesznyik)
Visnyevszkij D., Novák, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Vasziljev, Holös, Krucsinyin, Novotny, Thörnberg
Mironov, Robinson, Babenko, Glazacsev, Szoin
3
Visnyevszkij V., Ljubuskin, Galimov, Kartajev, Konykov
Oszipov, Kokarjev, Moszaljov, Pesztunov
4
Gorohov, Muszatov, Gracsov, Korskov, Platt
Harijs Vitolins
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 53:36 DMO Pesztunov
2-0 59:53 DMO Daugavins Moszaljov Jalasvaara
27 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA ÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC ÉLŐ
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk