A Szocsi legyőzte a Vityazt

   

A fekete-tengeri csapat elmozdult a KHL tabellájának utolsó helyéről.

A Szocsi Petersson duplájával legyűrte a Vityazt. A KHL-újonc ezzel előrelépett a 28 csapatos bajnokság 26. helyére, ám a Nyugati főcsoportban továbbra is utolsó.

KHL, 3500 néző.
Sateri: 85,7% (Szaprikin I.)
K
Pöpperle: 91,7% (Gavrilov)
Grebeskov, Porseland, Kempe, Horák, Ciganov
1
Koledov, Pervisin, Krutov, Ljuducsin, Emmerton
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Koroljov, Szoloduhin
2
Petrov, Wilson, Warn, Szaprikin O., Scserbina
Bergyukov, Klimontov, Afinogenov, Zjazov, Makejev
3
Pautov, Scsitov, Ignatuskin, Krikunov, Petersson
Grisin, Sityikov, Ivanov, Sackij, Jakubov
4
Plehanov, Morozov, Ahmetov, Gyemkov, Siskanov
Oleg Orehovszkij
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:05 SZO PP Petersson Scsitov Plehanov
0-2 19:10 SZO PP Pervisin Emmerton Koledov
0-3 24:56 SZO PP Petersson Krikunov Plehanov
1-3 29:31 VIT PP Kempe Horák Ciganov
2-3 36:04 VIT PS Sityikov
2-4 44:36 SZO Emmerton
24 Kapura lövések száma 28
18 Kiállításpercek 8

A Dinamo Moszkva a véghajrában verte a Lokomotivot. A fővárosiak kapujában Saricsenkov 23 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 5937 néző.
Saricsenkov: 100% (Jerjomenko)
K
Sanford: 96,2% (Kolesznyik)
Visnyevszkij D., Novák, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Vasziljev, Holös, Krucsinyin, Novotny, Thörnberg
Mironov, Robinson, Babenko, Glazacsev, Szoin
3
Visnyevszkij V., Ljubuskin, Galimov, Kartajev, Konykov
Oszipov, Kokarjev, Moszaljov, Pesztunov
4
Gorohov, Muszatov, Gracsov, Korskov, Platt
Harijs Vitolins
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 53:36 DMO Pesztunov
2-0 59:53 DMO Daugavins Moszaljov Jalasvaara
27 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk