Utánpótlásedzők: KMH Budapest

 

A magyar jégkorong jövője tőlük függ, ehhez képest kevés szó esik róluk.

Ahogy az előző évben, úgy idén is végigvesszük, melyik klubban kik foglalkoznak a fiatalok nevelésével. A nagyobb nevelőegyesületektől haladunk a kisebbek felé, azokkal kezdünk, akik a juniorbajnokságban is indítanak csapatot. A juniorcsapatokat is indító klubokkal végeztünk, a KMH a sorozatban a 8. Az összes részt itt találják meg egyben.

A KMH Budapest edzőstábja:

Vezetőedzők:
Gary Daniel Clark (CAN) A mentoredző, U18
Kirsch György B U16
Ozsváth Ádám B U14
Ancsin László B U12
Timo Frondelius (FIN) A U10, S.XI-U10, nők
Vitárius Károly B U8, S.XI-U8
Bugár Attila TE hokisuli
Bóta Gusztáv B OB-III, OB-IV, AHL

Edzők:
Borbás Gergely B U14-U18 skill, U18
Sarkadi Csaba B U12B, U10, U8
Galsi Péter B U14B, U16
Fodor Zoltán LTP Veresegyház U8, U10
Lugosi Dóra LTP hokisuli, korcsolyatechnika
Siklósi András LTP U8, U10
Ferik Evelin LTP U8, U10 hokisuli
Nina M. Rylie (USA) LTP S.XI U8, U10
Alex Gowie (CAN) LTP S.XI U8, U10
Samantha Woodward (USA) LTP S.XI U8, U10
Trencsényi Kitti LTP U8, U10

Szakmai mentor:
Bob Leslie (GBR, CAN)

Szakmai igazgató:
Gary Daniel Clark (CAN)

General manager és atlétikai vezetőedző:
Benczenleitner Ottó

Mental coach:
Németh Viktor

Kapusedzők:
Gary Daniel Clark (CAN) A
Nina M. Rylie (USA) LTP

(Az S.XI a Skorpiók XI általános iskolai utánpótlásprogram.)

KMH

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk