Utánpótlásedzők: KMH Budapest

 

A magyar jégkorong jövője tőlük függ, ehhez képest kevés szó esik róluk.

Ahogy az előző évben, úgy idén is végigvesszük, melyik klubban kik foglalkoznak a fiatalok nevelésével. A nagyobb nevelőegyesületektől haladunk a kisebbek felé, azokkal kezdünk, akik a juniorbajnokságban is indítanak csapatot. A juniorcsapatokat is indító klubokkal végeztünk, a KMH a sorozatban a 8. Az összes részt itt találják meg egyben.

A KMH Budapest edzőstábja:

Vezetőedzők:
Gary Daniel Clark (CAN) A mentoredző, U18
Kirsch György B U16
Ozsváth Ádám B U14
Ancsin László B U12
Timo Frondelius (FIN) A U10, S.XI-U10, nők
Vitárius Károly B U8, S.XI-U8
Bugár Attila TE hokisuli
Bóta Gusztáv B OB-III, OB-IV, AHL

Edzők:
Borbás Gergely B U14-U18 skill, U18
Sarkadi Csaba B U12B, U10, U8
Galsi Péter B U14B, U16
Fodor Zoltán LTP Veresegyház U8, U10
Lugosi Dóra LTP hokisuli, korcsolyatechnika
Siklósi András LTP U8, U10
Ferik Evelin LTP U8, U10 hokisuli
Nina M. Rylie (USA) LTP S.XI U8, U10
Alex Gowie (CAN) LTP S.XI U8, U10
Samantha Woodward (USA) LTP S.XI U8, U10
Trencsényi Kitti LTP U8, U10

Szakmai mentor:
Bob Leslie (GBR, CAN)

Szakmai igazgató:
Gary Daniel Clark (CAN)

General manager és atlétikai vezetőedző:
Benczenleitner Ottó

Mental coach:
Németh Viktor

Kapusedzők:
Gary Daniel Clark (CAN) A
Nina M. Rylie (USA) LTP

(Az S.XI a Skorpiók XI általános iskolai utánpótlásprogram.)

KMH

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk