A SZKA elszenvedte első vereségét

 

A szentpéterváriak 12 meccsen át tartó győzelmi sorozatát az Atlant törte meg.

A SZKA a 13. fordulóig őrizte veretlenségét és százszázalékos formáját. Pénteken viszont vereséget szenvedett, az Atlant a 41. percben 4-0-ra vezetett, a szentpéterváriak csak felzárkózni tudtak, egyenlíteni nem, így elszenvedték idei első vereségüket.

KHL, 6100 néző.
Engren: 91,9% (Sikin)
K
Salák: 83,3% (Ivannyikov)
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Belov, Kalinyin, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Potapov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Rukavisnyikov, Tyuljapkin, Kolcov, Taratuhin, Jasin
3
Rjaszenszkij, Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Baldajev, Voronyin, Levickij, Szosnyikov
4
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Makarov
Alekszej Kudasov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:34 ATL Csernov Smeljov
2-0 29:55 ATL PS Gluhov
3-0 34:50 ATL Szosnyikov Gilroy
4-0 40:24 ATL Potapov Majorov Nemec
4-1 42:28 SZK Jugyin Kablukov
4-2 42:57 SZK Kovalcsuk
4-3 50:20 SZK PP Thoresen Tyihonov Cervenka
24 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 6

A Dinamo Minszken nem segített a kapuscsere. Az első harmadban Milcsakov 8 lövésből 3 gólt kapott, a folytatásban pedig hiába védett hibátlanul Haugen, a Jokerit megőrizte előnyét.

KHL, 15003 néző.
Milcsakov: 62,5% (Haugen: 100%)
K
Karlsson: 93,3% (Helenius)
Krajicek, Liszovec, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Ohtamaa, Jaakola, Sallinen, Omark, Hahl
Filicskin, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Vaananen, Todd, Koukal, Moses, Huhtala
Pavlovics, Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Ben-Amor, McLean, Maki
Lubomír Pokovic
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:41 JOK Kapanen Hagman
1-1 05:27 DMI Bailen Cheechoo
1-2 08:48 JOK SH Ben-Amor
1-3 15:19 JOK Kapanen Aaltonen Lajunen
2-3 29:33 DMI PP Vesce Linglet
30 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 10

A Medvescak legyőzte a Dinamo Rigát. A lettek sorozatban harmadik vereségüket szenvedték el.

KHL, 5000 néző.
Brust: 91,3% (Dekanich)
K
Sedlácek: 90,0% (Masalskis)
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Genoway, Pujacs, Videll, Darzins, Redlihs M.
Morrisonn, Hutchinson, Pelletier, Segal, St. Pierre
2
Porejs, Sotnieks, Szcsasztlivij, Hossa, Cipulis
Carle, Katic, Anderson, Palushaj, Thomas
3
Cibulskis, Indrasis, Bicevskis, Bukarts, Meija
Perkovich, Wright, Hedden
4
Skvorcovs, Jelisejevs, Saulietis, Upitis
Chuck Weber
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:10 MZA Perkovich
2-0 28:57 MZA PP Flood Pelletier Hutchinson
2-1 36:56 DRI Meija Bicevskis Redlihs M.
3-1 47:05 MZA Thomas Anderson Palushaj
3-2 47:29 DRI Bicevskis Redlihs M.
30 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk