A CSZKA elveszítette veretlenségét

 

A Dinamo Minszk számára tíz lövés is elég volt a győzelemhez. Négy forduló után már csak a SZKA százszázalékos a KHL-ben.

A Szalavat Julajev nyert Habarovszkban. Az ufaiak kapujában Szohackij mind a 36 Amur-lövést védte.

KHL, 6550 néző.
Boriszov: 95,0% (Baskirov)
K
Szohatszkij: 100% (Koval)
Szafronov, Taimi, Taraszov Dmitrij, Spirko, Junykov
1
Bodrov, Kutuzov, Makarov, Tolpeko, Hartikainen
Jezsov, Peretyagin, Hascak, Miklík, Niinimaki
2
Visnyevszkij, Heikkinen, Pankov, Szjomin, Szkorohodov
Kurbatov, Tyerjajev, Kacuba, Lugin, Fiszenko
3
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
Gyekalo, Tyerescsenko, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
4
Lekomcev, Gluhov, Szlepisev, Sztyepanov
Jurij Leonov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 37:08 SZJ Tolpeko Makarov Hartikainen
0-2 42:59 SZJ Gluhov Heikkinen Szlepisev
36 Kapura lövések száma 40
18 Kiállításpercek 20

Lalande pocsékul mutatkozott be a CSZKA-ban a korábbi csapata ellen. A moszkvai kék-pirosak elveszítették a veretlenségüket, miután Minszkben mindösszesen tíz kaput eltalált lövés is győzelmet eredményezett a hazaiak számára.

KHL, 14608 néző.
Haugen: 94,3% (Milcsakov)
K
Lalande: 70,0% (Galimov)
Gorosko, Svarny, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Gyenyiszov, Zajcev, Andronov, Radulov, Sztasz
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Billins, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Bondarjev, Misarin, Da Costa, Ljubimov, Tyelegin
Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Panyin, Zsarkov, Korotkov, #2134
Lubomír Pokovic
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:06 DMI Linglet Vesce Ellison
2-0 17:10 DMI PP Gavrus Cheechoo Bailen
3-0 21:30 DMI PP Vesce Linglet Cheechoo
3-1 33:28 CSZ Zsarkov #78
3-2 56:12 CSZ Da Costa Bondarjev Panyin
10 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 10

A Torpedo büntetőkkel nyert Pozsonyban. A vendégek hőse Immonen volt, aki gólpasszt adott, gólt lőtt és győztes büntetőt jegyzett.

KHL, 10055 néző.
Janus: 93,9% (Backlund)
K
Kaszutyin: 94,3% (Gelasvili)
Baranka, Sersen, Vondrka, Nagy, Nedorost
1
Bernackij, Hietanen, Galuzin, Kazionov Gy., Krasznoszlobodcev
Sigalet, Starosta, Hudacek, Netík, Surovy
2
Valentyenko, Grigorjev, Drugov, Kazionov D., Kuljomin
Brejcak, Mihalik, Bartovic, Murley, Ticar
3
Babcsuk, Homickij, Wolski, Immonen, Salminen
Luza, Bliznak, Jeglic, Ölvecky
4
Aljajev, Dvurecsenszkij, Zsarkov, Potapov A.
Rostislav Cada
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:40 SBA Bartovic Baranka Sersen
1-1 15:03 TRP PP Salminen Immonen
1-2 17:35 TRP Immonen Bernackij Wolski
2-2 35:20 SBA PP2 Nagy Sersen
2-3 65:00 TRP GWS Immonen
35 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 14

A Medvescak magabiztosan verte a Szeversztalt. A zágrábiak szinte végig vezettek a találkozón.

KHL, 6250 néző.
Brust: 94,1% (Dekanich)
K
Stepánek: 83,3% (Magarilov)
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Almqvist, Urbom, Bucsnyevics, Kvapil, Sztoljarov
Morrisonn, Hutchinson, Pelletier, St. Pierre, Thomas
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
Katic, Flood, Anderson, Krog, Stewart
3
Lukin, Sefer, Zemcsenko, Kazakovcev, Kovirsin
Perkovich, Rodman, Segal
4
Kalasnyikov, Berdnyikov, Gyedunov, Nyikoncev
Chuck Weber
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:24 MZA St. Pierre Hutchinson
2-0 17:56 MZA Perkovich Hutchinson
3-0 22:33 MZA PP Katic Segal Krog
4-0 33:11 MZA Pelletier
4-1 38:12 SZE SH2 Nyikoncev
5-1 42:44 MZA Murray Bjorkstrand Glumac
5-2 42:55 SZE Monsz
30 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., csütörtök
U18 15:40 KMHGEP 14-1VÉGE
U18 16:00 ETODHK 3-4VÉGE
U18 18:45 UTESZD 12-0VÉGE
U18 19:20 AVSZEG 8-2VÉGE
U18 19:40 MACPEF 6-0VÉGE
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE 
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT 
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk