A CSZKA elveszítette veretlenségét

 

A Dinamo Minszk számára tíz lövés is elég volt a győzelemhez. Négy forduló után már csak a SZKA százszázalékos a KHL-ben.

A Szalavat Julajev nyert Habarovszkban. Az ufaiak kapujában Szohackij mind a 36 Amur-lövést védte.

KHL, 6550 néző.
Boriszov: 95,0% (Baskirov)
K
Szohatszkij: 100% (Koval)
Szafronov, Taimi, Taraszov Dmitrij, Spirko, Junykov
1
Bodrov, Kutuzov, Makarov, Tolpeko, Hartikainen
Jezsov, Peretyagin, Hascak, Miklík, Niinimaki
2
Visnyevszkij, Heikkinen, Pankov, Szjomin, Szkorohodov
Kurbatov, Tyerjajev, Kacuba, Lugin, Fiszenko
3
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
Gyekalo, Tyerescsenko, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
4
Lekomcev, Gluhov, Szlepisev, Sztyepanov
Jurij Leonov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 37:08 SZJ Tolpeko Makarov Hartikainen
0-2 42:59 SZJ Gluhov Heikkinen Szlepisev
36 Kapura lövések száma 40
18 Kiállításpercek 20

Lalande pocsékul mutatkozott be a CSZKA-ban a korábbi csapata ellen. A moszkvai kék-pirosak elveszítették a veretlenségüket, miután Minszkben mindösszesen tíz kaput eltalált lövés is győzelmet eredményezett a hazaiak számára.

KHL, 14608 néző.
Haugen: 94,3% (Milcsakov)
K
Lalande: 70,0% (Galimov)
Gorosko, Svarny, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Gyenyiszov, Zajcev, Andronov, Radulov, Sztasz
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Billins, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Bondarjev, Misarin, Da Costa, Ljubimov, Tyelegin
Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Panyin, Zsarkov, Korotkov, #2134
Lubomír Pokovic
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:06 DMI Linglet Vesce Ellison
2-0 17:10 DMI PP Gavrus Cheechoo Bailen
3-0 21:30 DMI PP Vesce Linglet Cheechoo
3-1 33:28 CSZ Zsarkov #78
3-2 56:12 CSZ Da Costa Bondarjev Panyin
10 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 10

A Torpedo büntetőkkel nyert Pozsonyban. A vendégek hőse Immonen volt, aki gólpasszt adott, gólt lőtt és győztes büntetőt jegyzett.

KHL, 10055 néző.
Janus: 93,9% (Backlund)
K
Kaszutyin: 94,3% (Gelasvili)
Baranka, Sersen, Vondrka, Nagy, Nedorost
1
Bernackij, Hietanen, Galuzin, Kazionov Gy., Krasznoszlobodcev
Sigalet, Starosta, Hudacek, Netík, Surovy
2
Valentyenko, Grigorjev, Drugov, Kazionov D., Kuljomin
Brejcak, Mihalik, Bartovic, Murley, Ticar
3
Babcsuk, Homickij, Wolski, Immonen, Salminen
Luza, Bliznak, Jeglic, Ölvecky
4
Aljajev, Dvurecsenszkij, Zsarkov, Potapov A.
Rostislav Cada
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:40 SBA Bartovic Baranka Sersen
1-1 15:03 TRP PP Salminen Immonen
1-2 17:35 TRP Immonen Bernackij Wolski
2-2 35:20 SBA PP2 Nagy Sersen
2-3 65:00 TRP GWS Immonen
35 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 14

A Medvescak magabiztosan verte a Szeversztalt. A zágrábiak szinte végig vezettek a találkozón.

KHL, 6250 néző.
Brust: 94,1% (Dekanich)
K
Stepánek: 83,3% (Magarilov)
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Almqvist, Urbom, Bucsnyevics, Kvapil, Sztoljarov
Morrisonn, Hutchinson, Pelletier, St. Pierre, Thomas
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
Katic, Flood, Anderson, Krog, Stewart
3
Lukin, Sefer, Zemcsenko, Kazakovcev, Kovirsin
Perkovich, Rodman, Segal
4
Kalasnyikov, Berdnyikov, Gyedunov, Nyikoncev
Chuck Weber
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:24 MZA St. Pierre Hutchinson
2-0 17:56 MZA Perkovich Hutchinson
3-0 22:33 MZA PP Katic Segal Krog
4-0 33:11 MZA Pelletier
4-1 38:12 SZE SH2 Nyikoncev
5-1 42:44 MZA Murray Bjorkstrand Glumac
5-2 42:55 SZE Monsz
30 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk