Utánpótlásedzők: Fehérvár

   

A magyar jégkorong jövője tőlük függ, ehhez képest kevés szó esik róluk.

Ahogy az előző évben, úgy idén is végigvesszük, melyik klubban kik foglalkoznak a fiatalok nevelésével. A nagyobbaktól haladunk a kisebbek felé. A székesfehérvári Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémiával kezdjük a sort.

Junior (U20):

Tyler Dietrich vezetőedző
Kiss Dávid edző
Farkas Tamás kapusedző

Ifjúsági (U18):

Kóger István vezetőedző és erőnléti edző
Énekes Lajos edző
Farkas Tamás kapusedző

Serdülő (U16):

A csapat
Kercsó Árpád vezetőedző
Sofron Attila edző
Láday András kapusedző

B csapat
Faragó Gyula vezetőedző
Láday András edző és kapusedző

Kölyök (U14):

A csapat
Orgovány István vezetőedző
Sofron Attila edző

B csapat
Ondrejcik Rastislav vezetőedző
Ország Martin edző

Előkészítő (U12):

A csapat “2003″:
Ondrejcik Rastislav vezetőedző
Orgovány István edző
Láday András kapusedző

B csapat “2004″:
Faragó Gyula vezetőedző
Láday András edző és kapusedző

Mini (U10):

Láday András vezetőedző
Bedő Botond edző
Faragó Gyula edző
Kiss Dávid edző
Sofron Árpád edző

Szupermini (U8):

Bedő Botond vezetőedző
Ország Martin edző
Sofron Árpád edző

Az akadémia szakmai igazgatója: Fekti István

IOGJA

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH ÉLŐ
MK 20:15 MACUTE 0-2ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk