Válogatottak All Star-válogatottjai

 

A Complete Hockey News összeállította az általuk legjobbnak vélt nemzeti csapatokat. Vigyázat, a válogatás erősen szubjektív. De nagyon jókat lehet vitatkozni rajta.

Szlovénia:

Marcel Rodman – Anze Kopitar – Jan Mursak
Dejan Kontrec – Nik Zupancic – Tomaz Vnuk
Tomaz Razingar – Ziga Jeglic – Jan Urbas
David Rodman – Rok Ticar – Robert Sabolic

Ales Kranjc – Andrej Brodnik
Andrej Tavzelj – Sabahudin Kovacevic
Ziga Pavlin – Mitja Robar

Robert Kristan
Luka Gracnar

Szlovákia:

Pavol Demitra – Stan Mikita – Marián Hossa
Anton Stastny – Peter Stastny – Marián Stastny
Miroslav Satan – Jozef Stümpel – Marian Gáborík
Ladislav Nagy – Michal Handzus – Zigmund Palffy

Zdeno Chára – Lubomír Visnovsky
Robert Svehla – Andrej Meszáros
Andrej Sekera – Lubomír Sekeras

Jaroslav Halák
Peter Budaj

Csehország:

Patrik Eliás – Ivan Hlinka – Jaromír Jágr
Martin Rucinsky – Martin Straka – Milan Hejduk
Petr Sykora – Vinny Prospal – Martin Havlát
Martin Procházka – Petr Nedved – Miroslav Frycer

Tomás Kaberle – Marek Zidlicky
Roman Hamrlík – Jaroslav Spacek
Petr Svoboda – Pavel Kubina

Dominik Hasek
Tomás Vokoun

Ausztria:

Thomas Vanek – Thomas Koch – Michael Grabner
Michael Raffl – Andreas Pusnik – Andreas Nödl
Thomas Raffl – Peter Znenahlik – Brian Lebler
Christoph Brandner – Thomas Cijan – Werner Kerth

Thomas Pöck – André Lakos
Matthias Tranig – Gerhard Unterluggauer
Wolfgang Kromp – Stefan Ulmer

Reinhard Divis
Bernd Brückner

Finnország:

Esa Tikkanen – Mikko Koivu – Teemu Selanne
Sami Kapanen – Saku Koivu – Jari Kurri
Tuomo Ruutu – Olli Jokinen – Tomas Sandström
Jere Lehtinen – Valtteri Filppula – Ilkka Sinisalo

Teppo Numminen – Reijo Ruotsalainen
Kimmo Timonen – Risto Siltanen
Sami Salo – Jyrki Lumme

Miikka Kiprusoff
Tuukka Rask

Szovjetunió/Oroszország:

Valerij Harlamov – Szergej Fjodorov – Pavel Bure
Alekszandr Ovecskin – Alekszandr Malcev – Alekszandr Mogilnij
Anatolij Firszov – Pavel Dacjuk – Borisu Mihajlov
Vlagyimir Krutov – Igor Larionov – Szergej Makarov

Vjacseszlav Fetyiszov – Szergej Zubov
Szergej Goncsar – Alekszandr Ragulin
Alekszej Kaszatonov – Vlagyimir Konsztantyinov

Vlagyiszlav Tretyak
Jevgenyij Nabokov

Svédország:

Markus Naslund – Peter Forsberg – Daniel Alfredsson
Henrik Zetterberg – Mats Sundin – Hakan Loob
Gabriel Landeskog – Kent Nilsson – Bengt-Ake Gustafsson
Daniel Sedin – Henrik Sedin – Thomas Steen

Nicklas Lidström – Borje Salming
Fredrik Olausson – Stefan Persson
Erik Karlsson – Calle Johansson

Henrik Lundqvist
Tommy Salo

Norvégia:

Mats Zuccarello – Espen Knutsen – Per-Age Skröder
Petter Thoresen – Patrick Thoresen – Trond Magnussen
Erik Kristiansen – Anders Bastiansen – Mads Hansen
Ken Andre Olimb – Mathis Olimb – Geir Tore Myhre

Ole-Kristian Tollefsen – Anders Myrvold
Mats Trygg – Jonas Holös
Tommy Jakobsen – Martin Knold

Lars Haugen
Lars Volden

Svájc:

Roman Wick – Martin Plüss – Nino Niederreiter
Damien Brunner – Reto Von Arx – Thomas Ziegler
Sven Baertschi – André Rötheli – Benjamin Plüss
Roman Wager – Luca Cunti – Kevin Fiala

Mark Streit – Mark Hardy
Mathias Seger – Roman Josi
Raphael Diaz – Yannick Weber

Jonas Hiller
Martin Gerber

Németország:

Dany Heatley – Walt Tkaczuk – Marco Sturm
Jochen Hecht – Marcel Goc – Randy Gilhen
Sven Felski – Dieter Hegen – Daniel Kreutzer
Leon Draisaitl – Felix Schütz – Stefan Ustorf

Christian Ehrhoff – Uwe Krupp
Willie Huber – Dennis Seidenberg
Brian Glynn – Uli Hiemer

Thomas Greiss
Philipp Grubauer

Franciaország:

Pierre-Édouard Bellemare – Franck Pajonkowski – Paul MacLean
Antoine Roussel – Stéphane Da Costa – Philippe Bozon
Damien Fleury – Laurent Meunier – Charles Bertrand
Pat Daley – Alain Rioux – Andre Peloffy

Christian Pouget – Baptiste Amar
Yohann Auvitu – Denis Perez
Gérald Guennelon – Xavier Ouellet

Cristobal Huet
Antoine Mindjimba

Nagy–Britannia:

Steve Thomas – Jim Conacher – Owen Nolan
Adam Brown – Gord Pettinger – Ken Hodge
Tom Anderson – Brian Perry – Peter Lee
Bob Connors – Eric Pettinger – Walter Jackson

Steve Smith – Joe Hall
Dunc Munro – Alex Smith
Jack Evans – Jim Ross

Charlie Gardiner
Byron Dafoe

USA:

Keith Tkachuk – Pat LaFontaine – Joe Mullen
John Leclair – Mike Modano – Patrick Kane
Kevin Stevens – Jeremy Roenick – Tony Amonte
Zach Parise – Doug Weight – Bill Guerin

Brian Leetch – Phil Housley
Chris Chelios – Mark Howe
Gary Suter – Brian Rafalski

Mike Richter
Jim Craig

Kanada:

Bobby Hull – Wayne Gretzky – Gordie Howe
John Bucyk – Mario Lemieux – Mike Bossy
Luc Robitaille – Mark Messier – Brett Hull
Clark Gillies – Steve Yzerman – Guy Lafleur

Bobby Orr – Raymond Bourque
Paul Coffey – Al MacInnis
Scott Niedermayer – Scott Stevens

Jacques Plante
Patrick Roy

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ ÉLŐ
EBJL 18:55 VSVAVS ÉLŐ
MOL 19:00 MACGAL 8-2ÉLŐ
MOL 19:00 MISSCC 3-1ÉLŐ
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk