Hradec Králové–Magyarország 5-4

 

Cseh élvonalbeli csapat elleni vereséggel zárta vb-felkészülését inline-válogatottunk, amely vasárnap este 8 órakor Japánnal kezdi a világbajnokságot Pardubicében.

A Hradec Králové elleni utolsó felkészülési meccs első negyede után vezetett Magyarország, Orbán Attila és Vaszjunyin Artyom góljára csak egy válasz érkezett. Kiss Ákos újra kétgólosra növelte az előnyt, de a csehek a félidőig egyenlíteni tudtak, így 3-3-ról várhattuk a harmadik negyedet.

Ez az időszak a Hradec Královéé volt, de Rafaj Attila gondoskodott arról, hogy az utolsó periódus elején újra egyenlő legyen az állás. A hajrába 4-4-gyel fordultunk, de a nagy igyekezet ellenére sem jött össze az újabb bravúr, az előző napi cseh-verés megismétlése. Végül 5-4-re nyert a cseh klubcsapat.

Ezzel a felkészülésnek véget ért, szombaton pihenőnap következik, vasárnap este pedig kezdődik a világbajnokság.

A magyar válogatott vb-kerete:

Kapusok: Kiss Tamás, Sájevics András.
Hátvédek: Revák Zoltán, Lencsés Tamás, Orbán Attila, Bartalis István, Pál Zoltán, Ladányi Balázs.
Csatárok: Kiss Ákos, Feil Arnold, Rafaj Attila, Bartalis Balázs, Fekecs Norbert, Papp Csaba, Vaszjunyin Artyom.
Edző: Miroslav Vybiral.

A magyar válogatott programja:

május 28., szerda, 18:00: Csehország–Magyarország 6-0
május 29., csütörtök, 18:00: Csehország–Magyarország 4-5
május 30., péntek, 20:00: Hradec Králové–Magyarország 5-4
június 1., vasárnap, 19:00: Magyarország–Japán (vb-csoportmeccs)
június 2., hétfő, 16:00: Magyarország–Brazília (vb-csoportmeccs)
június 3., kedd, 17:00: Ausztria–Magyarország (vb-csoportmeccs)
június 5., csütörtök: rájátszás első kör
június 6., péntek: elődöntők és helyosztók
június 7., szombat, 12:00: bronzmeccs
június 7., szombat, 14:00: döntő

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk