Két kanadai a fehérorosz keretben

   

Glan Hanlon világbajnoki keretet hirdetett, februári EIHC-ellenfelünk 17 KHL-játékossal vesz részt a saját vb-jén.

Fehéroroszország kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Vitalij Koval 1981 Torpedo Nyizsnyij Nogvorod (KHL)
Kevin Lalande 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Mezin 1974 Avangard Omszk (KHL)
Védők:
Vlagyimir Gyenyiszov 1984 Torpedo Nyizsnyij Nogvorod (KHL)
Kirill Gotovec 1991 Milwaukee Admirals (AHL)
Roman Graborenko 1992 Albany Devils (AHL)
Oleg Jevenko 1991 UMass (NCAA)
Andrej Karev 1985 Junoszty Minszk
Dmitrij Korobov 1989 Syracuse Crunch (AHL)
Nyikolaj Sztaszenko 1987 Szeversztal Cserepovec (KHL)
Ivan Uszenko 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Támadók:
Mihail Grabovszkij 1984 Washington Capitals (NHL)
Alekszej Jefimenko 1985 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszej Kaljuzsnij 1977 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszandr Kitarov 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Konsztantyin Kolcov 1981 Atlant Mityiscsi (KHL)
Andrej Kosztyicin 1985 Traktor Cseljabinszk (KHL)
Szergej Kosztyicin 1987 Avangard Omszk (KHL)
Jevgenyij Kovirsin 1986 Szeversztal (KHL)
Nyikita Oszipov 1984 Metallurg Zslobin
Geoff Platt 1985 Lokomotiv (KHL)
Andrej Sztasz 1988 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Sztepanov
1986 Amur Habarovszk (KHL)
Alekszej Ugarov 1985 Admiral Vlagyivosztok (KHL)
Artyom Volkov 1985 Junoszty Minszk

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk