Két kanadai a fehérorosz keretben

   

Glan Hanlon világbajnoki keretet hirdetett, februári EIHC-ellenfelünk 17 KHL-játékossal vesz részt a saját vb-jén.

Fehéroroszország kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Vitalij Koval 1981 Torpedo Nyizsnyij Nogvorod (KHL)
Kevin Lalande 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Mezin 1974 Avangard Omszk (KHL)
Védők:
Vlagyimir Gyenyiszov 1984 Torpedo Nyizsnyij Nogvorod (KHL)
Kirill Gotovec 1991 Milwaukee Admirals (AHL)
Roman Graborenko 1992 Albany Devils (AHL)
Oleg Jevenko 1991 UMass (NCAA)
Andrej Karev 1985 Junoszty Minszk
Dmitrij Korobov 1989 Syracuse Crunch (AHL)
Nyikolaj Sztaszenko 1987 Szeversztal Cserepovec (KHL)
Ivan Uszenko 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Támadók:
Mihail Grabovszkij 1984 Washington Capitals (NHL)
Alekszej Jefimenko 1985 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszej Kaljuzsnij 1977 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszandr Kitarov 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Konsztantyin Kolcov 1981 Atlant Mityiscsi (KHL)
Andrej Kosztyicin 1985 Traktor Cseljabinszk (KHL)
Szergej Kosztyicin 1987 Avangard Omszk (KHL)
Jevgenyij Kovirsin 1986 Szeversztal (KHL)
Nyikita Oszipov 1984 Metallurg Zslobin
Geoff Platt 1985 Lokomotiv (KHL)
Andrej Sztasz 1988 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Sztepanov
1986 Amur Habarovszk (KHL)
Alekszej Ugarov 1985 Admiral Vlagyivosztok (KHL)
Artyom Volkov 1985 Junoszty Minszk

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG INFO
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk