Dánia 24 játékost nevez

 

Janne Karlsson még várja a dán NHL-játékosokat, eddig nagyon vegyes a csapat.

Dánia csak 24 játékost nevezett a világbajnokságra a lehetséges 25 helyett, érkezhet még Peter Regin (Chicago) vagy Lars Eller (Montreal). Mindösszesen három játékos utazik a Metal Ligaenből, de még az EBEL is ad játékost a grazi Stefan Lassen révén, illetve egy svéd harmadosztályú hokis is befért.

Dánia kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Sebastian Dahm 1987 Rödovre Mighty Bulls
Patrick Galbraith 1986 Karlskrona (SWE-2)
Simon Nielsen 1986 Lukko (FIN)
Védők:
Phillip Bruggisser 1991 Kristianstads IK (SWE-3)
Jesper B. Jensen 1991 Rögle BK (SWE-2)
Emil L. Kristensen 1992 Oskarshamn (SWE-2)
Philip Larsen 1989 Edmonton Oilers (NHL)
Stefan Lassen 1985 Graz 99ers (AUT)
Markus Lauridsen 1991 Lake Erie Monsters (AHL)
Oliver Lauridsen 1989 Adirondack Phantoms (AHL)
Támadók:
Patrick Bjorkstrand 1992 Medvescak Zagreb (KHL)
Mikkel Bödker 1989 Phoenix Coyotes (NHL)
Mads Christensen 1987 Eisbaren Berlin (GER)
Morten Green 1981 Schwenninger Wild Wings (GER)
Anders H. Poulsen 1991 Blue Fox Herning
Jannik Hansen 1986 Vancouver Canucks (NHL)
Julian Jakobsen 1987 Hamburg Freezers (GER)
Jesper Jensen 1987 Kalskrona (SWE-2)
Nicklas Jensen 1993 Vancouver Canucks (NHL)
Morten Madsen 1987 Hamburg Freezers (GER)
Morten H. Poulsen 1988 Oskarshamn (SWE-2)
Thomas Spelling 1993 SönderjyskE
Kim Staal 1978 Starbulls Rosenheim (GER-2)
Frederik Storm 1989 Malmö Red Hawks (SWE-2)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk