Olaszország keretet hirdetett a vébére

 

Az EBEL-győztes Bolzano öt játékost ad az olaszok világbajnoki keretébe.

Tom Pokel két védőt és három támadót hívott be a klubcsapatából, az EBEL-bajnok Bolzanóból. A keretben 11 játékos a Serie A-ban játszik, viszont egyedül Daniel Tudin érkezik a bajnokcsapattól, a Rittentől, amely klub döntőbeli ellenfele, a Val Pusteria négy jégkorongozót is ad.

Olaszország világbajnoki játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daniel Bellissimo 1984 Lulea (SWE)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Alex Caffi 1990 Egna
Védők:
Christian Borgatello 1982 Val Pusteria
Alexander Egger 1979 Bolzano (EBEL)
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Thomas Larkin 1990 Evansville (ECHL)
Davide Nicoletti 1986 Bolzano (EBEL)
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
David Borrelli 1981 Asiago
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Markus Gander 1989 Bolzano (EBEL)
Brian Ihnacak 1985 Malmö (SWE-2)
Marco Insam 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Kostner 1992 Lugano (SUI)
Joachim Ramoser 1995 Red Bull (MHL)
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Giulio Scandella 1983 Val Pusteria
Daniel Tudin 1978 Ritten

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL ÉLŐ
EBYSL 17:10 VASMZA ÉLŐ
EBYSL 18:00 EHLMAC ÉLŐ
EBJL 18:30 MRBDMJ INFO
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk