Olaszország keretet hirdetett a vébére

 

Az EBEL-győztes Bolzano öt játékost ad az olaszok világbajnoki keretébe.

Tom Pokel két védőt és három támadót hívott be a klubcsapatából, az EBEL-bajnok Bolzanóból. A keretben 11 játékos a Serie A-ban játszik, viszont egyedül Daniel Tudin érkezik a bajnokcsapattól, a Rittentől, amely klub döntőbeli ellenfele, a Val Pusteria négy jégkorongozót is ad.

Olaszország világbajnoki játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daniel Bellissimo 1984 Lulea (SWE)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Alex Caffi 1990 Egna
Védők:
Christian Borgatello 1982 Val Pusteria
Alexander Egger 1979 Bolzano (EBEL)
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Thomas Larkin 1990 Evansville (ECHL)
Davide Nicoletti 1986 Bolzano (EBEL)
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
David Borrelli 1981 Asiago
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Markus Gander 1989 Bolzano (EBEL)
Brian Ihnacak 1985 Malmö (SWE-2)
Marco Insam 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Kostner 1992 Lugano (SUI)
Joachim Ramoser 1995 Red Bull (MHL)
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Giulio Scandella 1983 Val Pusteria
Daniel Tudin 1978 Ritten

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-3ÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS ÉLŐ
EBEL 18:00 HCBAVS 6-1ÉLŐ
EL 18:00 FTCBRA 3-3ÉLŐ
EL 18:30 UTESCC 1-0ÉLŐ
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk