Csehország 6 NHL-játékossal utazik Minszkbe

   

Jágr ott lesz a vb-n. 5-en maradtak az olimpiáról, de erős csatársorral vágnak a minszki világbajnokságnak.

Hadamczík olimpiai keretéből két kapus, Kovár és Salák, továbbá három támadó, Cervenka, Novotny és Jágr maradt Ruzicka világbajnoki együttesében. A keretben feltűnő az 1985-ös és az 1990-es korosztály képviselete, előbbi hat, utóbbi négy játékost ad. A nemrég még a Gagarin Kupa-döntőbe vitézkedő Lev Praha öt játékossal van jelen a cseh keretben, amely egyelőre még két fővel szűkül, hiszen 27 játékost tartalmaz a lista.

Csehország kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Pavel Francouz 1990 Verva Litvínov
Jakub Kovár 1988 Avtomobiliszt Jekatyerinburg (KHL)
Alexander Salák 1987 SZKA Szentpétervár (KHL)
Védők:
Michal Jordán 1990 Charlotte Checkers (AHL)
Jakub Kindl 1987 Detroit Red Wings (NHL)
Jan Kolár 1986 Donbassz Donyeck (KHL)
Ondrej Nemec 1984 Lev Praha (KHL)
Roman Polák 1986 St. Louis Blues (NHL)
Martin Sevc 1981 Lev Praha (KHL)
Ondrej Vitásek 1990 Bílí Tygrí Liberec
Petr Zámorsky 1992 PSG Zlín
Támadók:
Roman Cervenka 1985 SZKA Szentpétervár (KHL)
Milan Gulas 1985 Farjestad (SWE)
Tomas Hertl 1993 San José Sharks (NHL)
Jiri Hudler 1984 Calgary Flames (NHL)
Jaromír Jágr 1972 New Jersey Devils (NHL)
Lukas Kaspar 1985 Donbassz Donyeck (KHL)
Jakub Klepis 1984 Lev Praha (KHL)
Jan Kovár 1990 Metallurg Magnyitogorszk (KHL)
Jirí Novotny 1983 Lev Praha (KHL)
Jakub Petruzálek 1985 Ak Barsz Kazany (KHL)
Tomás Rolinek 1980 Sparta Praha
Martin Ruzicka 1985 Ocelári Trinec
Jiri Sekac 1992 Lev Praha (KHL)
Vladimír Sobotka 1987 St. Louis Blues (NHL)
Michal Vondrka 1982 Slovan Bratislava (KHL)
Martin Zatovic 1985 Energie Karlovy Vary

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk