A Köln és a Djurgarden is a CHL-ben

 

A szlovák és a norvég bajnok is indul a jégkorong Bajnokok Ligájában.

A DEL-ből a Kölner Haie a döntőbe jutásával kvalifikálta magát a CHL-be, miután a másik ágon az alapító tag Ingolstadt és az alapszakaszgyőztesként már bekerült Hamburg csatázik a fináléért. A kölnieken kívül immáron biztossá vált a Djurgarden indulása is, számukra feltétel volt a svéd első osztályú tagság, amit a Kvalserien második helyével teljesítettek.

Mindemellett azt is bejelentették, a két szabad kártyát a szlovák Extraliga bajnoka (a Nyitra vagy a Kassa) és a norvég Get Ligaen győztese (Stavanger vagy Valerenga) kapja.

A BL augusztus 21-én rajtol, a sorsolást májusban tartják a minszki A vb idején.

A Champions Hockey League jelenlegi mezőnye:Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg, Vienna Capitals + Bolzano, Villach
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec, CSOB Pojistovná Pardubice, Sparta Praha, Vítkovice Ostrava + Ocelári Trinec
Finnország (Liiga): IFK Helsinki, JYP Jyvaskyla, KalPa Kuopio, Karpat Oulu, Tappara Tampere, TPS Turku
Németország (DEL): Adler Mannheim, Eisbaren Berlin, ERC Ingolstadt, Krefeld Pinguine + Hamburg Freezers, Kölner Haie
Svájc (NLA): SC Bern, Fribourg-Gottéron, Zürich Lions, EV Zug + Genéve-Servette, Kloten Flyers
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm, Frölunda Göteborg, Farjestad Karlstad, HV71 Jönköping, Linköpings HC, Lulea Hockey + Skelleftea, Vaxjö Lakers
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1ÉLŐ
U18 19:00 EHLMIS ÉLŐ
U18 19:00 ZASAVS ÉLŐ
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk