Az Ak Barsz javította hibáját

   

A Szalavat Julajev viszont második hazai mérkőzését is elvesztette.

A Metallurg másodjára is legyőzte az Admiralt. A magnyitogorszkiak csak 27-szer találták el Ivannyikov kapuját, ám öt gólt lőttek, míg a 35 vlagyivosztoki lövésből csak három találat született.

KHL, 4527 néző.
Kosecskin: 91,4% (Pecsurszkij)
K
Ivannyikov: 81,5% (Sztyelmah)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Naumenkov, Pyett, Gracsov, Nyikityenko, Ugarov
Tyerescsenko, Habarov, Brent, Kazionov, Paré
2
Antropov, Gynge, Bergfors, Bocsarov, Schütz
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
3
Vorobjov, Commodore, Bortnyikov, Zubov, Hodgman
Malenykih, Osala, Grigorenko, Malinovszkij, Potyehin
4
Zemcsonok, Tyernavszkij, Barbasov, Drugov, Szokolov
Mike Keenan
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:32 MMG PP Antyipin Osala Junykov
1-1 20:54 ADM Bergfors Schütz Pyett
2-1 22:41 MMG Koszov Ibragimov
3-1 22:52 MMG Brent Platonov Tyerescsenko
3-2 28:31 ADM PP Vorobjov Commodore
4-2 32:49 MMG Paré Osala Ibragimov
4-3 34:42 ADM Gracsov Hodgman Zubov
5-3 43:33 MMG PP Lee Mozjakin Kovár
27 Kapura lövések száma 35
18 Kiállításpercek 10

A Barisz másodjára is hosszabbításban gyűrte le az Avtomobilisztot. A mindent eldöntő találatot a 78. percben szerezte Lundin emberelőnyből, így mindkét kazahsztáni mérkőzést a ráadásban nyerte meg a Barisz.

KHL, 4070 néző.
Jeremejev: 90,7% (Malgin)
K
Kovár: 87,8% (Lobanov)
Barker, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Guszev, Zsuravljov, Deveaux, Jemelejev, Lewandowski
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Malihin, Csernov
Kudroc, Szemjonov, Zsajlauov, Romanov, Upper
3
Antonov, Megalinszkij, Gyemagin, Szimakov, Fjodorov
Grebenscsikov, Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
4
Trjamkin, Arkalov, Viglazov, Gorbunov
Ari-Pekka Selin
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:34 BAA Rahmanov Upper
1-1 11:29 AVT Deveaux Lewandowski Jemelejev
2-1 25:38 BAA Sztarcsenko Antropov Rugyenko
2-2 30:09 AVT Csernov Malihin Viklund
2-3 34:12 AVT PP Malihin Lepistö Lazarjev
3-3 39:37 BAA Sztarcsenko Rugyenko Kudroc
4-3 46:47 BAA Bochenski Lundin
4-4 56:01 AVT PP Megalinszkij Gyemagin Szimakov
5-4 77:39 BAA PP Lundin
41 Kapura lövések száma 43
6 Kiállításpercek 12

Az Ak Barsz is túlórában diadalmaskodott. A kazanyiak kétgólos hátrányban voltak két harmad után, a harmadik játékrészben kiegyenlítettek, a hosszabbítás 8. percében pedig Oszipov megszerezte az összesítésben egyenlítést jelentő találatot.

KHL, 4549 néző.
Garipov: 92,6% (Barulin)
K
Koskinen: 91,4% (Beszpalov)
Kornyejev, Nyikulin, Petrov, Petruzalek, Tyerescsenko
1
Hrabal, Lekomcev, Lehtera, Monya, Enlund
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Pesonen, Stapleton
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Belov Ny., Oszipov, Varnakov, Szvitov, Tkacsov
3
Belov V., Karavajev, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Jarullin, Bodrov, Lukojanov, Obuhov
4
Ozsiganov, Kvartalnov, Butuzov, Ignatuskin, Romanov
Valerij Belov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:15 SZI Monya Lehtera Enlund
0-2 39:07 SZI PP Kugrisev Lekomcev
1-2 45:17 AKB PP Oszipov Petrov Nyikulin
2-2 59:02 AKB Varnakov Stapleton Burmisztrov
3-2 67:25 AKB Oszipov Szvitov Pesonen
35 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 8

A Szalavat Julajev viszont mindkét hazai mérkőzését elveszítette. Az ufai nézők egy gólt láthattak, Krys Kolanos a 25. percben megszerezte első gólját a Torpedo színeiben, amely győzelmet ért csapata számára.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk