Megvan a MOL Liga-döntő órarendje

 

A Digi Sport minden mérkőzést élőben közvetít.

Elkészült a HC Nové Zámky és az ASC Corona 2010 Brasov, azaz az Érsekújvár és a Brassó MOL Liga-döntőjének percre pontos időbeosztása. A döntő sorozatot a Digi Sport végig élőben közvetíti.

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó, 2-2-1-1-1-es pályaválasztási rendszerben zajló küzdelem Érsekújváron kezdődik vasárnap délután 16.15-kor. A dátumok az idény eleje óta ismertek voltak, az órarendet pedig részben a sportadó műsorrendje határozta meg.

A MOL Liga-döntő menetrendje:

Március 9. vasárnap, 16.15, Érsekújvár, 1. mérkőzés:
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 10. hétfő, 17.45, Érsekújvár, 2. mérkőzés:
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 13. csütörtök, 16.30, Brassó, 3. mérkőzés:
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 14. péntek, 18.30, Brassó, 4. mérkőzés:
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 17. hétfő, Érsekújvár, 5. mérkőzés (ha szükséges):
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 20. csütörtök, Brassó, 6. mérkőzés (ha szükséges):
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 23. vasárnap, Érsekújvár, 7. mérkőzés (ha szükséges):
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Az időpontok magyar idő szerint értendőek.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 1-0VÉGE
EL 17:50 VC2FTC 2-1VÉGE
U18 19:30 MACZNO 8-2VÉGE
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 0-1ÉLŐ
EL 20:00 UTEMIS INFO
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18 15:00 MISKMH 
U20 16:00 PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk