Megvan a MOL Liga-döntő órarendje

 

A Digi Sport minden mérkőzést élőben közvetít.

Elkészült a HC Nové Zámky és az ASC Corona 2010 Brasov, azaz az Érsekújvár és a Brassó MOL Liga-döntőjének percre pontos időbeosztása. A döntő sorozatot a Digi Sport végig élőben közvetíti.

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó, 2-2-1-1-1-es pályaválasztási rendszerben zajló küzdelem Érsekújváron kezdődik vasárnap délután 16.15-kor. A dátumok az idény eleje óta ismertek voltak, az órarendet pedig részben a sportadó műsorrendje határozta meg.

A MOL Liga-döntő menetrendje:

Március 9. vasárnap, 16.15, Érsekújvár, 1. mérkőzés:
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 10. hétfő, 17.45, Érsekújvár, 2. mérkőzés:
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 13. csütörtök, 16.30, Brassó, 3. mérkőzés:
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 14. péntek, 18.30, Brassó, 4. mérkőzés:
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 17. hétfő, Érsekújvár, 5. mérkőzés (ha szükséges):
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Március 20. csütörtök, Brassó, 6. mérkőzés (ha szükséges):
ASC Corona 2010 Brasov–HC Nové Zámky

Március 23. vasárnap, Érsekújvár, 7. mérkőzés (ha szükséges):
HC Nové Zámky–ASC Corona 2010 Brasov

Az időpontok magyar idő szerint értendőek.

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk