Ifj. Ocskay Gábor Adományozó Sport Est

 

2014. február 5-én, szerdán 17 órakor Móron az Erzsébet téri Művelődési Házban Ifj. Ocskay Gábor emlékére és tiszteletére tartanak adományozó estet.

“Meghívott vendégeink között köszönthetjük idősebb Ocskay Gábort, Török László sportriportert, Nagy Benedek szobrászművészt és Palkovics Krisztián jégkorongozót.

Az est témája az együttes jelenlegi szereplése, valamint Ifj. Ocskay Gáborról készülő egyalakos szobor bemutatása. A jótékonysági program résztvevőinek és a sportbarátoknak lehetőségük van a Móri Közművelődési Közalapítványon keresztül anyagiakban is hozzájárulni a mű elkészítésének költségeihez.

A rendezvény kezdeményezői Fenyves Péter polgármester és Törő Gábor országgyűlési képviselő, a Fejér Megyei Közgyűlés elnöke.

Szeretettel várunk minden sportbarátot egy pohár móri borra!”

A szoborra már korábban is aktívan gyűjtöttek a móriak, január elején Székesfehérváron tartott hasonló estet Miklósa Erika opera-énekesnő és Miklós Csaba móri borász. Az akkori bevétel szintén a leendő szobor költségeit fedezi majd, a Miklós Csaba vezetésével tartott borárverésen 1 850 000 forint gyűlt össze.

Ifj._Ocskay_Gabor

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk