Dél-Korea jutott fel a divízió 2/A-ba

   

Spanyolországban is óriási sikert hozott a junior-világbajnokság.

Szinte minden hazai mérkőzésen telt ház, azaz 2500 néző szurkolt Jacában az ötödik vonal számára kiírt U20-as vébén.  A döntőnek is beillő pénteki mérkőzésen a 2018-as olimpiára készülő ázsiaiak nagy harcban legyőzték Spanyolországot. Arról már írtunk, hogy ez a spanyol-koreai meccs dönt a feljutásról a jacai divízió 2/B-s juniorvébén.

A házigazdák kétszer is vezettek az első harmadban, de az ázsiaiak rendre egyenlítettek, a második húsz percben pedig fordítottak, pontosan a 39. percben. A záró játékrészben egy kettős emberelőnyben szerzett góllal beállították a 4-2-es végeredményt.

A harmadik helyen a kieső Kínát 5-2-re legyőző – 8 Magyarországon játszó hokissal felálló – Szerbia végzett, míg a negyedik helyért Ausztrália és Izland csatáját előbbi nyerte 2-1-re büntetőkkel. Kínát Belgium váltja a divízió 2/B-ben, miután már egy körrel a vége előtt megnyerte a divízió 3-as világbajnokságot.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK ÉLŐ
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH INFO
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk