Négy csapat a rájátszásban van

 

Egy nyugati és három keleti együttes már biztos playoff-résztvevő.

Az Avangard legyőzte a Szpartakot. Az omszkiak vezére Perezsogin volt, aki két gólt lőtt és egy gólpasszt adott, a hazaiak pedig 53-szor találták el Ivanov kapuját.

KHL, 7120 néző.
Mezin: 95,5% (Kosztyin)
K
Ivanov Alekszej: 92,5% (Sesztyorkin)
Kuljas, Pivcakin, Kalinyin, Kosztyicin, Szjomin
1
Zseldakov, Szergejev, Anderson, Wandell, Spirko
Baranka, Blaták, Perezsogin, Popov, Ruzicka
2
Bodrov, Kulik, Kozlov, Krutov, Kvasa
Goncsarov, Ljamin, Ivanov Andrej, Kurjanov, Sirokov
3
Grisin, Vasziljev, Volkov, Nyikulin, Toluzakov
Polescsuk, Mahanovszkij, Berdnyikov, Kazionov, Rasszkazov
4
Jermakov, Mamkin, Ignasin, Medvegyev, Pesehonov
Milos Riha
E
Fjodor Kanarejkin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:30 AVG Perezsogin Baranka Blaták
2-0 12:13 AVG PP Ruzicka Baranka Perezsogin
3-0 47:26 AVG SH Perezsogin Popov
3-1 50:53 SZP Volkov Kozlov Bodrov
4-1 54:33 AVG PP Popov
53 Kapura lövések száma 22
10 Kiállításpercek 18

A Barisz kikapott, így nem vette vissza a Keleti-főcsoport első helyét. A kazahok első sorából kiesett Boyd, sortársai nélküle nem szereztek pontot.

KHL, 4070 néző.
Ahonen: 92,3% (Jeremejev)
K
Brust: 96,6% (Dekanich)
Blohin, Lundin, Hamill, Bochenski, Dawes
1
Martinovic, Popovic, Murley, Cheechoo, Thomas
Litvinyenko, Szavcsenko, Rugyenko, Sztarcsenko, Upper
2
Foster, Svarny, Vesce, Linglet, Ellison
Barker, Kudroc, Zsajlauov, Poliscsuk, Romanov
3
Katic, Klubertanz, Jessiman, Kane, Iggulden
Grebenscsikov, Gavrilin, Rahmanov, Puskarjov
4
O'Connor, Nyström, Bjorkstrand, Walker, Murray
Ari-Pekka Selin
E
Mark French
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 29:20 MZA Linglet Ellison Klubertanz
1-1 35:36 BAA Sztarcsenko Kudroc Rugyenko
1-2 45:09 MZA Ellison Linglet Vesce
1-3 59:00 MZA Cheechoo
29 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 6

A Jugra legyőzte a Donbasszt. Az ukránok számára fontos lett volna a győzelem, így viszont maradtak a Nyugati-főcsoport ötödik helyén.

KHL, 2700 néző.
Kuznyecov: 95,7% (Kukin)
K
Leighton: 77,8% (Laco: 94,7%)
Melart, Starosta, Buljanszkij, Dixon, Savinainen
1
Kolár, Piganovics, Wirtanen, Laine, Fedotenko
Szokolov, Hvosztov, Zsukov, Knyazev, Szitnyikov
2
Podhradsky, Wilson, Dadonov, Nedorost, Jakucenya
Tyuljapkin, Svigyenko, Guszev, Krucsinyin, Magogin
3
Bartulis, Razin, Kagarlickij, Kaspar, Robitaille
Djakov, Putilov, Plotnyikov, Hlincev, Jacenko
4
Szilnickij, Varlamov, Zaharov, Kiiskinen
Oleg Davidov
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:12 JUG Buljanszkij Savinainen
2-0 20:33 JUG Savinainen Buljanszkij Dixon
2-1 36:19 DON Robitaille Podhradsky
3-1 36:53 JUG Hlincev Djakov Plotnyikov
28 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 16

A Dinamo Minszk gólt sem lőtt Jekatyerinburgban. Az Avtomobiliszt kapujában továbbra is remekel Jakub Kovár, a cseh kapus mind a 20 fehérorosz lövést védte, negyedik shutoutját könyvelhette el a szezon során.

KHL, 5500 néző.
Kovár: 100% (Lobanov)
K
Lalande: 60,0% (Selepnyov: 100%)
Guszev, Jegin, Jemelejev, Jefimov, Lewandowski
1
Krajicek, Gorosko, Kaljuzsnij, Materuhin, Sztasz
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Malihin, Csernov
2
Lintner, Sinkevics, Jefimenko, Irgl, Surovy
Antonov, Megalinszkij, Gyemagin, Szimakov, Fjodorov
3
Kaznadej, Uszenko, Gavrus, Zaharov, Kitarov
Zsuravljov, Trjamkin, Arkalov, Sztrelcov V., Golisev
4
Filicskin, Dadonov, Drozd, Kirjuscsenkov, Protaszenya
Anatolij Jemelin
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:12 AVT Szimakov Antonov
2-0 05:56 AVT PP Lazarjev Viklund
34 Kapura lövések száma 20
4 Kiállításpercek 31

Az Avangard győzelme miatt a Traktornak is nyernie kellett. Ez meg is történt a Szalavat Julajev ellen, így továbbra is őrzi hárompontos előnyét a cseljabinszki csapat az omszkival szemben a rájátszásért folyó küzdelemben.

KHL, 7000 néző.
Garnett: 88,0% (Danyilisin)
K
Vasziljevszkij Andrej: 80,0% (Volkov A.)
Vaszilcsenko, Kondratyev, Bulis, Kontiola, Kosztyicin
1
Babcsuk, Scsitov, Dubrovszkij, Záborsky, Hlisztov Gy.
Bondarjev, Rjabikin, Glinkin, Mokin, Popov
2
Visnyevszkij, Kulda, Makarov, Tolpeko, Filatov
Borodkin, Katyicsev, Zavaruhin, Kokujov, Csisztov
3
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
White, Hlisztov Ny., Valejev, Panov, Osznovin
4
Gurkin, Iszangulov, Ankugyinov, Mereszkin, Szlepisev
Valerij Belouszov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:53 TRA Mokin Popov
1-1 15:23 SZJ Filatov Tolpeko Makarov
1-2 26:44 SZJ Kolcov Kajgorodov
1-3 29:25 SZJ PP Mirnov Babcsuk Vasziljevszkij Andrej
2-3 32:43 TRA Zavaruhin
3-3 46:10 TRA PP Kosztyicin Kontiola Kondratyev
4-3 51:38 TRA Popov Mokin Glinkin
5-3 59:48 TRA Zavaruhin
21 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 12

A Metallurg Magnyitogorszk nyert Nyizsnyekamszkban. A Nyeftyehimikben góllal mutatkozott be a finn TPS Turkutól igazolt Dan Sexton, ám ez is kevés volt a hazaiak sikeréhez. A magnyitogorszkiak begyűjtötték a három pontot, így a Dinamo Moszkvával, az Ak Barsszal és a Barisszal együtt a rájátszás biztos résztvevői.

KHL, 4000 néző.
Szudnyicin: 85,0% (Dalton: 77,8%)
K
Kosecskin: 91,2% (Pecsurszkij)
Koszmacsov, Romanov, Koukal, Netík, Sexton
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Berezin, Mamasev, Taratuhin, Trunyov, Jakimov
2
Metljuk, Tyerescsenko, Kazionov, Paré, Tyimkin
Kurbatov, Sulakov, Hohrjakov, Kulikov, Alsevszkij Sz.
3
Ibragimov, Malenykih, Brent, Platonov, Potyehin
Mnacjan, Mnyihovics, Ribin, Poligalov, Zdunov
4
Habarov, Osala, Kamenyev, Malinovszkij, Grigorenko
Dmitrij Balmin
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:37 NYH PP Trunyov Koszmacsov Mamasev
1-1 23:00 MMG Paré Osala
1-2 23:51 MMG Osala Ibragimov Habarov
2-2 34:26 NYH PP Jakimov Trunyov Mamasev
2-3 36:16 MMG Mozjakin Zaripov Kovár
2-4 50:52 MMG Tyerescsenko Grigorenko
2-5 51:15 MMG Kovár Zaripov
3-5 53:12 NYH Sexton Berezin Kulikov
34 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 1-0VÉGE
EL 17:50 VC2FTC 2-1VÉGE
U18 19:30 MACZNO 8-2VÉGE
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk