A serdülőknél máris kezdődik a válogatott szezon

   

Az utánpótlás-válogatottaknál a serdülők nyitják az évet, az U15-ös és U16-os csapat már január elején táborozik.

Az U15-ös válogatott következő összetartását január 9-én és 10-én tartja a Jégpalotában. A program itt található.

U15-ös válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Csóti Sebestyén (KMH), Horváth Csongor (Miskolc), Kovács Dávid Márk (Linz), Maros Botond (Pesterzsébet), Nagy Kristóf (UTE), Tóth Károly Balázs (MAC)

Hátvédek: Altmann Márk (Vasas), Bognár Patrik (AV), Horváth Márton (AV), Horváth Olivér (UTE), Kiss Tamás (Debrecen), Koczka Barnabás (Zalaegerszeg), Kocsány Balázs (UTE), Kondor Máté (Miskolc), Kovács Krisztián (Vasas), Molnár András (UTE), Papp Zsombor (Debrecen), Sándor Flórián (AV), Seregély Máté (MAC), Szabó Zsolt (UTE), Tóth Krisztián (Pesterzsébet), Vincze Gergő (AV)

Csatárok: Lőczi Árpád (MAC), Madácsi Benedek (AV), Makovics Bence (DAB/Vasas), Paluska Botond (UTE), Pós Bertalan (Miskolc), Révész Marcell (UTE), Szalma Zsolt (UTE), Takács Noel (Vasas), Varga Balázs (Pesterzsébet), Almási Márk (AV), Bugár Gábor (MAC), Deák Levente (Linz), Gálos Norbert (UTE), Gebei Gergely (DAB/KMH), Horváth Ákos (Pesterzsébet), Karácsony Dániel (Pesterzsébet), Kedves Richárd (MAC), Kirsch Dávid (KMH), Kiss Bendegúz (Miskolc), Kiss Roland (AV), Kovács Sebestyén (UTE)

Stáb: Glen Williamson, Szongoth Kristóf, Mercz Orsolya, Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Magyar Péter, Máthé Csaba

Az U16-os válogatott 2014-ben az első tábort január 16-án és 17-én tartja a Jégpalotában.

A részletes program itt található.

Az U16-os válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Bozsó Kristóf (Pesterzsébet), Garbacz Máté (Vasas), Henczi Bendegúz (Zalaegerszeg), Kővári Dániel (KMH), Medgyes Csaba (MAC), Szeles Martin (AV)

Hátvédek: Bálint Tamás (MAC), Bán Károly (Pesterzsébet), Banga Viktor (UTE), Bukor Rajmund (Vasas), Dankó Miklós (Miskolc), Darabos Krisztofer (MAC), Horváth Bálint Dominik D/F (Pesterzsébet), Kováts Máté (MAC), Pozsár Márk (Pesterzsébet), Rajz Áron (AV), Sarcia Antonio (MAC), Szécsi Patrik (Pesterzsébet)

Csatárok: Szita Donát (AV), Tóth Renátó (AV), Török Patrik (Zalaegerszeg), Török Viktor (Graz), Varga Tamás (Vasas), Catanzáró Tamás (Pesterzsébet), Csiki Attila (UTE), Deák Csaba (Miskolc), Erdélyi Nagy Dániel (MAC), Faragó Richárd (MAC), Gombos Bence (Zalaegerszeg), Gyurgyev Miklós (MAC), Jancsó Dávid (AV), Korchma Bence (MAC), Kovács Olivér (AV), Kreisz Brúnó (MAC), Lővei Patrik (Miskolc), Majoross Barnabás (MAC), Molnár Dávid (Debrecen), Nagy Ákos (AV), Péter Andor (AV), Sebestyén Dávid (MAC), Szalóki Nándor (Miskolc), Jámbor Mátyás (Miskolc), Surányi Zsolt (Vasas)

Stáb: Glen Williamson, Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba, Magyar Péter, Mercz Orsolya

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk