A serdülőknél máris kezdődik a válogatott szezon

   

Az utánpótlás-válogatottaknál a serdülők nyitják az évet, az U15-ös és U16-os csapat már január elején táborozik.

Az U15-ös válogatott következő összetartását január 9-én és 10-én tartja a Jégpalotában. A program itt található.

U15-ös válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Csóti Sebestyén (KMH), Horváth Csongor (Miskolc), Kovács Dávid Márk (Linz), Maros Botond (Pesterzsébet), Nagy Kristóf (UTE), Tóth Károly Balázs (MAC)

Hátvédek: Altmann Márk (Vasas), Bognár Patrik (AV), Horváth Márton (AV), Horváth Olivér (UTE), Kiss Tamás (Debrecen), Koczka Barnabás (Zalaegerszeg), Kocsány Balázs (UTE), Kondor Máté (Miskolc), Kovács Krisztián (Vasas), Molnár András (UTE), Papp Zsombor (Debrecen), Sándor Flórián (AV), Seregély Máté (MAC), Szabó Zsolt (UTE), Tóth Krisztián (Pesterzsébet), Vincze Gergő (AV)

Csatárok: Lőczi Árpád (MAC), Madácsi Benedek (AV), Makovics Bence (DAB/Vasas), Paluska Botond (UTE), Pós Bertalan (Miskolc), Révész Marcell (UTE), Szalma Zsolt (UTE), Takács Noel (Vasas), Varga Balázs (Pesterzsébet), Almási Márk (AV), Bugár Gábor (MAC), Deák Levente (Linz), Gálos Norbert (UTE), Gebei Gergely (DAB/KMH), Horváth Ákos (Pesterzsébet), Karácsony Dániel (Pesterzsébet), Kedves Richárd (MAC), Kirsch Dávid (KMH), Kiss Bendegúz (Miskolc), Kiss Roland (AV), Kovács Sebestyén (UTE)

Stáb: Glen Williamson, Szongoth Kristóf, Mercz Orsolya, Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Magyar Péter, Máthé Csaba

Az U16-os válogatott 2014-ben az első tábort január 16-án és 17-én tartja a Jégpalotában.

A részletes program itt található.

Az U16-os válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Bozsó Kristóf (Pesterzsébet), Garbacz Máté (Vasas), Henczi Bendegúz (Zalaegerszeg), Kővári Dániel (KMH), Medgyes Csaba (MAC), Szeles Martin (AV)

Hátvédek: Bálint Tamás (MAC), Bán Károly (Pesterzsébet), Banga Viktor (UTE), Bukor Rajmund (Vasas), Dankó Miklós (Miskolc), Darabos Krisztofer (MAC), Horváth Bálint Dominik D/F (Pesterzsébet), Kováts Máté (MAC), Pozsár Márk (Pesterzsébet), Rajz Áron (AV), Sarcia Antonio (MAC), Szécsi Patrik (Pesterzsébet)

Csatárok: Szita Donát (AV), Tóth Renátó (AV), Török Patrik (Zalaegerszeg), Török Viktor (Graz), Varga Tamás (Vasas), Catanzáró Tamás (Pesterzsébet), Csiki Attila (UTE), Deák Csaba (Miskolc), Erdélyi Nagy Dániel (MAC), Faragó Richárd (MAC), Gombos Bence (Zalaegerszeg), Gyurgyev Miklós (MAC), Jancsó Dávid (AV), Korchma Bence (MAC), Kovács Olivér (AV), Kreisz Brúnó (MAC), Lővei Patrik (Miskolc), Majoross Barnabás (MAC), Molnár Dávid (Debrecen), Nagy Ákos (AV), Péter Andor (AV), Sebestyén Dávid (MAC), Szalóki Nándor (Miskolc), Jámbor Mátyás (Miskolc), Surányi Zsolt (Vasas)

Stáb: Glen Williamson, Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba, Magyar Péter, Mercz Orsolya

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk