A serdülőknél máris kezdődik a válogatott szezon

   

Az utánpótlás-válogatottaknál a serdülők nyitják az évet, az U15-ös és U16-os csapat már január elején táborozik.

Az U15-ös válogatott következő összetartását január 9-én és 10-én tartja a Jégpalotában. A program itt található.

U15-ös válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Csóti Sebestyén (KMH), Horváth Csongor (Miskolc), Kovács Dávid Márk (Linz), Maros Botond (Pesterzsébet), Nagy Kristóf (UTE), Tóth Károly Balázs (MAC)

Hátvédek: Altmann Márk (Vasas), Bognár Patrik (AV), Horváth Márton (AV), Horváth Olivér (UTE), Kiss Tamás (Debrecen), Koczka Barnabás (Zalaegerszeg), Kocsány Balázs (UTE), Kondor Máté (Miskolc), Kovács Krisztián (Vasas), Molnár András (UTE), Papp Zsombor (Debrecen), Sándor Flórián (AV), Seregély Máté (MAC), Szabó Zsolt (UTE), Tóth Krisztián (Pesterzsébet), Vincze Gergő (AV)

Csatárok: Lőczi Árpád (MAC), Madácsi Benedek (AV), Makovics Bence (DAB/Vasas), Paluska Botond (UTE), Pós Bertalan (Miskolc), Révész Marcell (UTE), Szalma Zsolt (UTE), Takács Noel (Vasas), Varga Balázs (Pesterzsébet), Almási Márk (AV), Bugár Gábor (MAC), Deák Levente (Linz), Gálos Norbert (UTE), Gebei Gergely (DAB/KMH), Horváth Ákos (Pesterzsébet), Karácsony Dániel (Pesterzsébet), Kedves Richárd (MAC), Kirsch Dávid (KMH), Kiss Bendegúz (Miskolc), Kiss Roland (AV), Kovács Sebestyén (UTE)

Stáb: Glen Williamson, Szongoth Kristóf, Mercz Orsolya, Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Magyar Péter, Máthé Csaba

Az U16-os válogatott 2014-ben az első tábort január 16-án és 17-én tartja a Jégpalotában.

A részletes program itt található.

Az U16-os válogatott kerete a januári összetartáson:

Kapusok: Bozsó Kristóf (Pesterzsébet), Garbacz Máté (Vasas), Henczi Bendegúz (Zalaegerszeg), Kővári Dániel (KMH), Medgyes Csaba (MAC), Szeles Martin (AV)

Hátvédek: Bálint Tamás (MAC), Bán Károly (Pesterzsébet), Banga Viktor (UTE), Bukor Rajmund (Vasas), Dankó Miklós (Miskolc), Darabos Krisztofer (MAC), Horváth Bálint Dominik D/F (Pesterzsébet), Kováts Máté (MAC), Pozsár Márk (Pesterzsébet), Rajz Áron (AV), Sarcia Antonio (MAC), Szécsi Patrik (Pesterzsébet)

Csatárok: Szita Donát (AV), Tóth Renátó (AV), Török Patrik (Zalaegerszeg), Török Viktor (Graz), Varga Tamás (Vasas), Catanzáró Tamás (Pesterzsébet), Csiki Attila (UTE), Deák Csaba (Miskolc), Erdélyi Nagy Dániel (MAC), Faragó Richárd (MAC), Gombos Bence (Zalaegerszeg), Gyurgyev Miklós (MAC), Jancsó Dávid (AV), Korchma Bence (MAC), Kovács Olivér (AV), Kreisz Brúnó (MAC), Lővei Patrik (Miskolc), Majoross Barnabás (MAC), Molnár Dávid (Debrecen), Nagy Ákos (AV), Péter Andor (AV), Sebestyén Dávid (MAC), Szalóki Nándor (Miskolc), Jámbor Mátyás (Miskolc), Surányi Zsolt (Vasas)

Stáb: Glen Williamson, Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba, Magyar Péter, Mercz Orsolya

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk