Az All Star-mérkőzés névsora

 

Szombaton két komoly felvezetőmérkőzést rendeznek a MOL Liga-rangadó előtt a Karácsonyi Hoki Buli keretében.

13 órakor két legjobb ifjúsági EBEL-csapatunk méri össze tudását, ezen a találkozón térhet vissza Mazzag Dániel. Ezt követően 16.30-kor egy nívós öregfiúkmeccsre kerül sor, amelyet inkább hívnak a szervezők All Star-mérkőzésnek. Nem véletlen, hiszen az eddig biztossá vált 23 játékos közel fele az elmúlt 1-2 évben vonult vissza, sokan ott voltak Szapporóban és az A csoportos világbajnokságon.

2009-ben a Kisstadionban FTC–UTE öregfiúkmeccsre került sor, ezúttal Kangyal Balázs és Palkovics Krisztián csapatkapitányok Fehér és Piros csapata csap össze. A meccset a Tejfalussy Béla, Beck Péter, Incze Miklós, Léber Frigyes négyes vezeti.

A névsorok még változhatnak, de ami már biztos, azt megírjuk, mezszámmal:

Fehér csapat:
25 Kangyal Balázs
18 Hudák Gábor
12 Pék György
16 Orbán György
3 Horváth Csaba
14 Kiss Tibor
22 Hoffman Attila
20 Holéczy Roger
16 Kóger István
31 Bóna István
4 Ondrejcik Rastislav
23 Sándor Szilárd

Piros csapat:
24 Palkovics Krisztián
9 Scheiber Zoltán
11 Szajlai László
13 Jánosi Csaba
18 Fodor Szabolcs
3 Svasznek Bence
22 Pindák László
12 Hajdu Levente
8 Hegyi Zoltán
10 Szabó István
31 Szuper Levente
21 Bán Károly

oregfiuk 2009 WC

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk