26 éve lőtt először kapus gólt

December 8. Anno.

1979 – Edzőváltás a St. Louisnál, Barclay Plager helyét Red Berenson veszi át. Blues–Capitals 5-1

1987 – A Philadelphia kapusa, Ron Hextall az első a liga történetében, aki valóban gólt üt. Flyers–Bruins 5-2

1993 – Jari Kurri egy gólt és két gólpasszt ad, amivel megszerzi 1223. pontját, így a liga történelmének legeredményesebb európai játékosává lépett elő Peter Stastnyt megelőzve. Kings–Panthers 5-6

1995 – Az elcserélt Mike Keane után Pierre Turgeont nevezik ki a Montreal történetének 22. kapitányává.

1998 – Ken Daneyko 935. mérkőzését játszotta a New Jersey színeiben, amivel megdöntötte John MacLean franchise-rekordját. Devils–Flyers 5-5

2000 – Mario Lemieux sajtókonferencián bejelenti, reaktiválja magát és visszatér a Pingvinek közé.

2001 – A Calgary NHL-rekordnak számító 190 perc büntetést kap az utolsó harmadban. Flames–Ducks 0-4

Születésnaposok – Red Berenson, Red Hay, Marty Barry, Ted Irvine, Darrin Shannon, Drew Doughty