Radulov góljával nyert az Atlant

 

A testvérháborút Igor nyerte, Alekszandr gólképtelen maradt.

Az Admiral a Donbasszt fogadta. A vlagyivosztokiak két emberelőnyös góllal és egy büntetővel gyűrték le az ukránokat, így továbbra is harcban állnak a rájátszásért.

KHL, 5500 néző.
Hovinen: 97,1% (Ivannyikov)
K
Leighton: 87,1% (Sevcsuk)
Tyernavszkij, Porseland, Nyikityenko, Ugarov, Gracsov
1
Piganovics, Kolár, Wirtanen, Fedotenko, Laine
Oszipov, Commodore, Bergfors, Gynge, Schütz
2
Podhradsky, Wilson, Jakucenya, Nedorost, Dadonov
Antropov, Vorobjov, Bortnyikov, Drugov, Szokolov
3
Razin, Bartulis, Kaspar, Kiiskinen, Robitaille
Lesznuhin, Kuznyecov, Pervusin, Barbasov
4
Szilnickij, Zaharov, Torjanyik, Beluhin
Alekszandr Szelivanov
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:23 ADM Ugarov Gracsov
1-1 10:47 DON Jakucenya Dadonov Robitaille
2-1 19:37 ADM PP Gynge Schütz
3-1 25:54 ADM PP Gracsov Nyikityenko Porseland
4-1 56:28 ADM PS Ugarov
31 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 20

Az Amur Orlov révén mentett pontokat a Szpartak ellen. A habarovszkiak két harmad után 2-0-ra vezettek, ám a harmadik játékrész elején háromszor is betaláltak a moszkvaiak Jarvinen kapujába. Az utolsó előtti percben pedig egyenlített Orlov, majd a győztes büntetőt is belőtte, az Amur otthon tartott két pontot.

KHL, 7100 néző.
Jarvinen: 92,1% (Jerjomin)
K
Glass: 91,7% (Ivanov)
Reese, Salcido, Korotkov, Junykov A., Petruzalek
1
Quint, Szergejev, Spirko, Anderson, Wandell
Loginov V., Loginov A., Mursak, Sztyepanov, Taraszov
2
Bodrov, Kulik, Kozlov, Volkov, Junykov M.
Jezsov, Bilalov, Orlov, Lugin, Krjukov
3
Grisin, Vasziljev, Toluzakov, Kvasa, Nyikulin
Tyerjajev, Siskanov, Szmurov, Dubinyin
4
Mamkin, Nyekolenko, Bobrov, Pesehonov, Medvegyev
Jevgenyij Popihin
E
Fjodor Kanarejkin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 19:23 AMR Junykov A. Reese Taraszov
2-0 27:59 AMR Lugin Orlov Jezsov
2-1 42:28 SZP Spirko Quint
2-2 44:34 SZP PP Quint Spirko
2-3 50:18 SZP Volkov Junykov M. Bodrov
3-3 58:08 AMR Orlov Jezsov
4-3 65:00 AMR GWS Orlov
36 Kapura lövések száma 38
16 Kiállításpercek 2

A Metallurg Novokuznyeck a Dinamo Minszkkel csapott össze. A legrosszabb keleti és a legrosszabb nyugati csapat csatájából előbbi jött ki jobban, a hazaiak vezettek három góllal is, a fehéroroszok csak felzárkózni tudtak, egyenlíteni nem.

KHL, 2502 néző.
Lozskin: 94,9% (Szorokin)
K
Selepnyov: 66,7% (Haugen: 95,8%)
Arzamaszcev', Martinov, Ahmetov, Galimov, Zsafjarov
1
Krajicek, Nogacsov, Kaljuzsnij, Sztasz, Irgl
Mantyla, Kuklev, Koszourov, Garejev, Kartajev
2
Lintner, Kaznadej, Platt, Materuhin, Surovy
Akszonyenko, Kanarszkij, Kurepanov, Szkladnyicsenko, Mitrjakov
3
Uszenko, Sinkevics, Zaharov, Jefimenko, Kitarov
Kapotov, Szkutar, Velicskin, Jemelin, Nazarov
4
Filicskin, Kirjuscsenkov, Chouinard, Dadonov, Lopacsuk
German Tyitov
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:53 MNK Garejev Mantyla Kartajev
2-0 09:35 MNK Jemelin Kapotov
3-0 23:21 MNK SH Ahmetov Jemelin Martinov
3-1 38:28 DMI PP Irgl Platt Kaljuzsnij
3-2 49:04 DMI Kitarov Krajicek Kirjuscsenkov
30 Kapura lövések száma 39
14 Kiállításpercek 12

A Szibirhez a zágrábiak látogattak. A novoszibirszkiek gólt sem lőttek, így nem tudták megközelíteni a Szalavat Julajevet.

KHL, 6400 néző.
Koskinen: 92,9% (Pavlov)
K
Dekanich: 100% (Vasiljevic)
Kudroc, Belov, Romanov, Enlund, Kugrisev
1
Martinovic, Carle, Thomas, Ryan, Murley
Lekomcev, Kutuzov, Koskiranta, Kopejkin, Lemtyugov
2
Svarny, Foster, Linglet, Cheechoo, Vesce
Plehanov, Ozsiganov, Gubin, Krivonozskin, Karamnov
3
Letang, Popovic, Bjorkstrand, Jessiman, Ellison
Ignatovics, Sumakov, Ignatuskin, Butuzov, Tocsickij
4
Perkovich, Murray, Kane, Nyström
Dmitrij Kvartalnov
E
Mark French
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 36:31 MZA Carle Vesce Linglet
0-2 55:36 MZA Vesce Cheechoo
42 Kapura lövések száma 28
31 Kiállításpercek 30

Az Atlant–CSZKA rangadó a Radulov testvérek csatáját hozta. Moszkvai részről Alekszandr négy lövéséből egy gól sem született, Igor egyik lövése a háromból viszont bejutott Proszkurjakov kapujába, Kolcov pedig bebiztosította a mityiscsiek győzelmét a végén egy üres kapus találattal.

KHL, 5800 néző.
Galimov: 100% (Boriszov)
K
Proszkurjakov: 96,6% (Filonyenko)
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Gluhov
1
Zajcev, Misarin, Grigorenko, Prohorkin, Radulov A.
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
2
Gyenyiszov, Rilov, Morozov, Filppula, Szaprikin
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Radulov I., Artyuhin
3
Eminger, Jegorsev, Zsarkov, Reid, Frolov
Velikov, Sevcsenko, Smeljov, Kagyejkin, Szosnyikov
4
Gimajev, Fefelov, Nyeprjajev, Ljubimov, Fjodorov
Alekszej Kudasov
E
John Torchetti
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 57:32 ATL Radulov I. Trubacsov Artyuhin
2-0 59:17 ATL Kolcov Gluhov
30 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 10

A Dinamo Riga a Lokomotivot fogadta. A 30. percben Galimov a jaroszlavliaknak szerzett vezetést, a folytatásban viszont Wilson két góljával fordítottak a lettek, előnyüket pedig továbbnövelték, így a CSZKA bukását kihasználva megerősítették nyugati harmadik helyüket.

KHL, 6360 néző.
Tellqvist: 96,3% (Cimermanis)
K
Kolesznyik: 84,6% (Sanford)
Rekis, Ozolins S., Wilson, Hossa, Upitis
1
Vasziljev, Gorohov, Plotnyikov, Apalkov, Konykov
Robinson, Sotnieks, Szczechura, Cipulis, Indrasis
2
Kronwall, Pasnyin, Redlihs M., Muszatov, Hlopotov
Redlihs K., Redlihs J., Dzerins, Bukarts, Pavlovs
3
Holös, Jakovlev, Galimov, Csernyikov, Petrov
Begovs, Bicevskis, Skvorcovs
4
Visnyevszkij, Zotov, Kapusztyin, Malcev, Korenyev
Artis Abols
E
Pjotr Vorobjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 29:37 LOK Galimov Kronwall Csernyikov
1-1 32:34 DRI Wilson Indrasis Hossa
2-1 49:46 DRI Wilson Upitis
3-1 52:17 DRI PP Redlihs K. Szczechura Indrasis
4-1 59:08 DRI PS Indrasis
26 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 6

A Slovan ráadásra kényszerítette a SZKA-t. A szentpéterváriak második közép-európai meccse is büntetőkkel dőlt el, a szétlövésből pedig a hétfői prágai összecsapáshoz hasonlóan az oroszok jöttek ki jobban, a cseh Cervenka talált be egyedül a rávezetéseknél.

KHL, 10055 néző.
Janus: 94,7% (Godla)
K
Jezsov: 92,6% (Nalimov)
Sersen, Sigalet, Miklík, Bliznak, Vondrka
1
Kalinyin, Kutyejkin, Tyihonov V., Cervenka, Szkacskov
Skoula, Mihalik, Netík, Ölvecky, Bartovic
2
Szemjonov, Rjaszenszkij, Kovalcsuk, Ketov, Sipacsov
Mojzis, Stajnoch, Satan, Hudacek, Radivojevic
3
Alekszandrov J., Dallman, Kucserjavenko, Panarin, Ponyikarovszkij
Brejcak, Mikus T., Matousek, Stastny, Dano
4
Jugyin, Makarov, Szigarjov, Burdaszov
Rostislav Cada
E
Jukka Jalonen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:12 SZK Panarin Kucserjavenko
1-1 05:22 SBA Stastny Stajnoch Mojzis
2-1 28:56 SBA Bliznak Vondrka Miklík
2-2 37:56 SZK Makarov Kucserjavenko
2-3 65:00 SZK GWS Cervenka
27 Kapura lövések száma 38
6 Kiállításpercek 16

A Lev legyűrte a Szeversztalt. A szentpéterváriak ellen is remeklő prágaiak a 36. percben hátrányba kerültek, de két perccel később Vrána egyenlített, a záró húsz percben pedig Riddelwall fordított, Thörnberg pedig beállította üres kapura a végeredményt.

KHL, 2900 néző.
Vehanen: 95,0% (Lukas)
K
Kaszutyin: 93,8% (Stepánek)
Maenpaa, Sevc, Novotny, Azevedo, Ullström
1
Andersén, Guszkov, Nyikoncev, Berdnyikov, Videll
Nemec, Oystrick, Zackrisson, Sekac, Thörnberg
2
Kiszelevics, Popov, Antyipov, Zsergyev, Sztoljarov
Jaakola, O'Byrne, Klepis, Vrána, Ridderwall
3
Sztaszenko, Jevszejenkov, Bucsnyevics, Kazakovcev, Kovirsin
Gragnani, Repík, Birner, Cingel, Matai
4
Szvijazov, Csernov, Zemcsenko, Gimbatov, Bumagin
Kari Jalonen
E
Igor Petrov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 35:39 SZE Gimbatov Csernov
1-1 38:00 LEV Vrána Thörnberg Sevc
2-1 55:33 LEV Ridderwall Sevc
3-1 58:57 LEV Thörnberg Novotny Nemec
33 Kapura lövések száma 20
4 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 3-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-2ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-1ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk