Nyeman Grodno–Sönderjyske 1-0

   

A 62. percben a meccs 53. lövése talált utat a kapuba, az EBEL-ből is ismert Makrov góljával maradt továbbjutási reménye a fehérorosz csapatnak, 1-0-ra nyertek a hosszabbításban.  A házigazdák viszont elszálltak a Kontinentális Kupa selejtezőjében, már csak a legjobb pozícióban lévő Stavanger és a Dab.Docler lehet első a Nyeman mellett. Ráadásul a norvégok épp azzal a dán bajnokkal zárják a tornát, akinek már nincs esélye, és számukra már az egy pont is csoportelsőséget és Final Fourba jutást ér. Ebből következik, hogy a Dab.Docler számára két feltétel egyidejű teljesülése hozhatja csak el a továbbjutást: vasárnap előbb 60 perc alatt le kell győzni a Nyemant, majd szurkolni kell, hogy az 1 ponttal álló Sönderjyske szintén a rendes játékidőben győzze le a Stavangert. Két nap után így fest a táblázat.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE INFO
MK 18:30 MISFTC INFO
U18 18:40 VASKMH INFO
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk